Spodobaieva Maryna

Sorbet Scrub Barbie

Sorbet Scrub Barbie
Sorbet Scrub Barbie

Вибачте, тут нереально було пройти повз. Це самий дівчачий скраб, який в мене був. Навіть не буду заперечувати, що мене підкупило пакування та колір, хоч в них все дуже яскраве, але знайомство почнеться саме з цього скрабу.

Пакування тут класичне дуже зручне, має додатково захисну пластикову мембрану від протікання (залишила її для фото, зазвичай не користуюся після відкриття).

Текстура тут досить густа, дійсно нагадує сорбер. Абразив більш крупніший. В нього є приємна маслянистість, яка при контакті з водою перетворюється на молочко.

Він досить яскравий, на фото навіть не передати. Але за ванну переживати не треба.

Вся потрібна інформація вказана на звороті. Терміни придатності тут 12 місяців, але після відкриття всього 6 місяців.

Об’єм: 310g.

Ціна ±200 (але зараз на нього просто чудова акція).

Sorbet Scrub Barbie
Sorbet Scrub Barbie
Sorbet Scrub Barbie
Sorbet Scrub Barbie
Sorbet Scrub Barbie

Склад: Sucrose, Cocos Nucifera Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Glyceryl Stearate, Ceteareth-20, Ceteareth-12, Cetearyl Alcohol, Cetyl Palmitate, Pentylene Glycol, Tocopheryl Acetate, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Parfum, Colour, Xanthan Gum.

Класний склад спрямований на максимальне зволоження шкіри.

Особливості Sorbet Scrub Barbie від Sovka Skincare :

- цукрова основа ефективно відлущує ороговілий;
- сприяє досконалому очищенню тіла;
- делікатно пом’якшує загрубілі ділянки епідермісу;
- пришвидшує кровообіг, обмінні процеси;
- ліквідує набряки, сприяючи м’язовому розслабленню;
- чарує бадьорим ароматом, що тонізує, освіжає;
- містить натуральну ефірну олію мигдалю;
- добре живить та зволожує шкіру;
- без речовин, що провокують сухість, подразнення, почервоніння;
- токоферол вирізняється антиоксидантними перевагами.

Ну й головне аромат. Я бачила, що в складі є мигдаль, очікувала отримати щось приємне. Але все набагато краще аромат в стилі любленого дівчатами зараз Lost Cherry TF, але набагато м’якіший і ніжніший. Тож тут 100% попадання.

Тож тут 10/10💗