Фечко Христина

Детальніше про Serenity

Детальніше про Serenity

З цією красунею історія була цікава 😂

Коли замовляла її то дивилася на Delicious Delights... Як? Я хотіла Serenity і знала що вона класна в роботі, але забула як вона виглядає... Так от, побачила Delicious Delights і вирішила що це Serenity 😅 а зрозуміла, яка це палетка, вже після купівлі

Проте, відміняти замовлення я вже не хотіла і не даремно 😏

Це моя перша палетка цього бренду і я вважаю її найкращою з тих, що в мене є

Детальніше про Serenity

От і знову починається моя ода матовим тіням цього бренду

Вони шикарні, вони працюють божественно, пігментація шалена, тушуються неймовірно тож не варто боятися можливих плям, тушуйте і все буде добре

Одна з моїх незмінних порад це те, що найкращою базою для використання цих тіней є консилер Rimmel The Multi-Tasker Concealer

Ще одна порада: набирайте мало продукту бо завжди можна додати ще

За що я люблю палетки Cosmic Brushes так це за відтінки, вони рідкісні, їх важко знайти в інших палетках, і в роботі вони відкриваються з найкращого боку

Так, тіні трохи пилять, але всі сухі відтінки пилять тому це нормально

Матові

  • Pixie — світлий фіолетуватий колір, приємний на вигляд і в роботі
  • Sorbet — а ось це дуже цікавий колір, він ніби салатовий, але має певну теплинку в собі, гарний колір
  • Earth — в цього відтінка назва збігається з кольором, це такий цікавий земельний з
  • Oasis — от цьому кольору потрібна кольорова підкладка бо він світлий і насиченість слабка
  • River — гарний та насичений, працює добре
  • Forest — це ще один дуже цікавий колір, в палетці він виглядає дещо синюватим, на шкірі це темний, насичений зелений
  • Spring — ще одна вдала назва для кольору, це весняний відтінок, він ніжний
  • Awake — блакитний з сіринкою, ним можна витушовувати в шкіру темніші сині, або ж використовувати підкладку і
  • Moos — цей нагадує Sorbet, але насиченіший і зеленіший
  • Lagoon — єдиний сухий і ширшавий відтінок, він трішечки гірше працює, але біди в тім нема
  • Mood — а ось цей це неймовірно насичений синій, який чудово тушується та тягнеться, з ним дуже легко та приємно працювати
  • Make a Wish — дуже ніжний та легкий лавандовий колір, його потрібно наносити на якусь кольорову базу бо на консилері його погано видно
  • Echo — бірюзовий відтінок, дуже ніжний та невагомий, для насиченості теж потрібна кольорова база
  • Mystical — він трохи сиплеться і дуже любить бруднити палетку, насиченість не така шалена як в деяких інших відтінках цієї палетки, нажаль

Нажаль в цій палетці нудні сяючі 🥲

  • Opal — з всіх сяючих це мій улюблений, топер має багато зеленкуватих, я б сказала бірюзових, блискіток
  • Odissey — золотистий сатин, зверху на нього хочеться дати ще якогось пігменту, обов'язково дуже сяючого
  • Serenity — не знаю чому саме цей відтінок має назву палетки, але він не заслуговує його, відтінок не цікавий, то звичайний сатин, колір нагадує змішані зелений, сірий та трохи синього кольори
  • Twilight — а блискітки в цього рефілі буквально перегукуються між собою 🥲 вони настільки рідкісні, що аж сумно стає, сам відтінок має приглушену синю базу, блискітки якісь сріблясті, цей відтінок міг бути шикарним, але нажаль це найбільше розчарування
  • Wanderer — цікавий рефіл, але цим блискіткам потрібна липка база, бо вони легко злітають, загалом це гарний відтінок, має зеленуваті та жовтуваті блискітки
  • Ether — це теж красивий сяючий, база лавандова, блискітки блакитні і синюваті, на свотчі гарно виглядає, але на оці блискітки переноситься менше

Палетка класна

Працює чудово: не залипає, тушується добре

Кольори цікаві і унікальні

Вона достойна уваги, але варто пам'ятати, що вона не про сяючі, і вони тут слабенькі