Тетяна Веласкес

ВЕСІННІЙ МАКІЯЖ 2023. Зроби свій образ яскравішим #pantonemakeupclub

ВЕСІННІЙ МАКІЯЖ 2023. Зроби свій образ яскравішим #pantonemakeupclub

Перший і найпростіший варіант - використовуйте ніжну персикову або персиково-рожеву гамму. Додайте цей колір у якості сяючих тіней на рухому повіку ( як я показую на фото) або у макіяж губ. У мене це LAMEL за три копійки)))

На фото видно, що на губах я використала олівчик коричнево-бежевого кольору NYX nude beige, а в середину додала саме ніжний персиковий відтінок помади

Це зробить ваш макіяж цікаішим, а загальний вигляд - свіжішим 🥰🥰🥰

ВЕСІННІЙ МАКІЯЖ 2023. Зроби свій образ яскравішим #pantonemakeupclub

І вам необов'язково мати кольорове волосся, щою зробити кольорову слизову на нижній повіці))) Повірте) Достатньо взяти гелевий олівець від Lamel 🇺🇦 і нанести його на каял ока. Далі розтушувати його під віями пензликом. І вуаля!

Колір олівця може бути абсолютно будь-який. Обирайте на свій смак і під образ!

УВАГА! Якщо не додасте тушовки знизу, а тільки підведете каял - око одразу стане меньшим!

Це варіант, коли вам хочется зеленого, але ви не готові до дуже яскравих кольорів))) Подивіться як на відео шикарно виглядає оливковий пігмент.

Що для цього знадобиться? Кремовий тінт або тіні від Alena Tofil + сяючий пігмент (будь-який підійде).

Тільки подивіться на це відео і ніжний макіяж? Цей варіант ідеально підійде для дівчат з русявим волоссям і світлими відтінками у очах 🥰

Як його зробити?

1). Беремо базу під тіні. Я люблю бюджетні прозорі BELL або LAMEL. Наносимо на всю рухому повіку тонким шаром.

2). Наносимо сяючі тіні бузкового або лавандового кольору на всю повіку. Незалежно від того нависаюча вона чи ні.

3). Малюємо олівчиком натяк на стрілку на зовнішньому котику ока і тушуємо її.

4). Фарбуємо віі і готово!!!

Ось такі красиві мейки можна зробити з кольоровим акцентом для денного і вечірнього образів.

Головне пам'ятайте. При правильному використанні, колір зробить ваш макіяж ще красивішим, а вас щасливішою!🥰🥰🥰

Будьте сміливішими, пробуйте колір у макіяжі і беріть участь у конкурсі від makeup https://club.makeup.com.ua/post/4917/. 😘😘😘