Юлі

Мій ТОП осінніх мініатюр парфумів

Мій ТОП осінніх мініатюр парфумів

Осінь – моя улюблена пора року. І мені подобається символічно підбирати під цей час аромати, що асоціюватимуться із прохолодою, дощем, светрами та пожовклим листям.

Це 1 частина такого формату, а у другій поділюся повнорозмірними парфумами зі схожим настроєм 🥰

У цього бренду маю улюблені аромати до кожної пори року, але осінь – це однозначно West Village та Color of Boom 💥

Про West Village маю окремий допис, тож детальний огляд модна прочитати там. (https://club.makeup.com.ua/post/35398/ )

Короткий переказ такий:

це унісекс аромат, відчувається шкіра, фіалка, сандал, асоціації з дощовим Нью-Йорком та шкіряною курткою, busy vibe, work hard. Улюблений!

Color of Boom – шлейфовий парфум, випущений в листопаді минулого року. Тож метч з "осіннім вайбом" у мене стався одразу. Приємний, але досить насичений аромат з ожиною, мигдалем та карамеллю 💛

Це таке неймовірно смачне поєднання, що хочеться його вдихати щосекунди… І я дуже радію, коли цей аромат залишається на волоссі і його мимоволі можна відчути ✨

Він комфортний і вдень і ввечері, до того ж, доволі стійкий.

Маю Color of Boom у 3мл, але задумуюсь про більший розмір 👀, парфум дійсно достойний! Обожнюю його найбільше серед всієї підбірки 🤭

Міст від Victoria's Secret

Light and Happy – ще одне попадання точно в осінь: теплу, сонячну й комфортну.

І що мене справді вразило – стійкість!! У цього спрея вона чудова, на мені тримається годин 5 точно. Що ж за аромат?

Поєднання цитрусового сонячного клементину, солодкого меду та залитої сонцем деревини. Інакше кажучи – осінній ліс десь за містом і дерев'яний будиночок з видом на спокійну річку, тиша ☀️

Так так, VS випускає і такі мініверсії також.

Детальний опис моєї колекції можна знайти за посиланням – https://club.makeup.com.ua/post/29693/

Серед 8 наявних пробників обрала 2, які для мене точно про осінь 🍁

Cashmere – осінній на 100%. Цей аромат про светри, пожовкле листя й шурхіт від нього, а ще про гарячий чай у термосі для довгих прогулянок і камін. Солодкий, дещо терпкий з кислинкою. Через свою насиченість, гадаю, може сподобатись не усім, тож краще почати знайомство з мініформату.

А от Boyfriend більш універсальний, що й не дивно, бо це унісекс аромат. Дуже приємний, дещо солодкий через ваніль і водночас свіжий завдяки мʼяті та дині. Аромат того самого осіннього побачення, коли о шостій вечора вже так темно 🤍

Якщо створювати рейтинг обраних мною парфумів у цьому дописі, то я б розставила їх так (враховуючи сам аромат і його стійкість)

1. Color of Boom

2. Light and Happy

3. West Village

4. Boyfriend

5. Cashmere

Рейтинг звісно субʼєктивний, тож щоб сформувати свої враження, тестувати потрібно самостійно. І як зручно, що у всіх цих ароматів є пробники 🤝

Незабаром вийде друга частина допису, де поділюся улюбленими повнорозмірними парфумами на осінь 🍂