Yuriivna

Півонії,які заполонили мій простір|Mr.Scrubber Peony In Love

Півонії,які заполонили мій простір|Mr.Scrubber Peony In Love

Цей аромат у мене вже лежить деякий час та я стримувала себе,щоб до кінця його за декілька разів не розпилити.Відразу скажу,аромат є не складним за пірамідою на мою думку,але є дуже свіжим,квітковим та має свій характер.Це не просто солодкий примітивний фруктовий компот.Це і привернуло мою увагу у цьому ароматі.Перейдемо ближче до знайомства...

Аромат є доступним по ціні,а особливо така мініатюра.Дозатор доречі зручний,гарно пшикає до самого кінця та й пшик аромату є повноцінним.На мою думку,аромат є свіжим,також знайшла натяк на солодкість,проте вона не виражена.Підійде також на кожний день,тому що цей аромат ні до чого не зобов'язує,ні до певного дрес-коду одягу,ні до червоної помади.

Аромат про легкість та безтурботність.,гарно пшикає до самого кінця та й пшик аромату є повноцінним.На мою думку,аромат є свіжим,також знайшла натяк на солодкість,проте вона не виражена.Підійде також на кожний день,тому що цей аромат ні до чого не зобов'язує,ні до певного дрес-коду одягу,ні до червоної помади.Аромат про легкість та безтурботність.

Тип аромату: квітковий.
Верхня нота: ірис, абрикос, конвалія.
Нота серця: півонія, дамаська троянда, цвіт персика.
Базова нота: білий мускус, ваніль, сандал

Легкість від А до Я,аромат мрійливий,шлейфовий та розквітаючий.Після розпилення з'являється настрій,відчуття що мрії все ж таки збуваються.

Насправді аромат гарний,пудровий та водночас має свіжу та запашну квітково-фруктову піраміду.Інколи,мені подобаються досить суперечливі піраміди,не часто,але таке буває.Проте,саме ця піраміда була для мене доволі чіткою та зрозумілою.Лише я очікувала більш примітивніший аромат,перше враження було саме таким.Скажу що мої очікування не виправдалися.Я все ж таки та людина,яка розділяє захват від цього аромату,тому що він для мене звучний,злегка пудровий та шлейфовий.
Відчуваю тут півонії,їх багато,у моєму уявленні вони саме рожеві,відчувається ще легка пудровість від троянди.Відчуваю також тут те,чого у піраміди не знайшла,кислинку від малини.
Далі,відкривається конвалія,не одна,їх також багато,на яких велика кількість ранкової роси,вона додає аромату легкої прохолоди,яка швидко проходить.У піраміді є дрібка ванілі,солодкість є,але вона дуже легка та абсолютно не надмірна.Взагалі,я до ванілі відношусь досить вибагливо,не люблю коли її забагато та вона до гіркоти солодка,проте досить спокійно можу відноситися,якщо її саме дрібка та вона у тіні.Цвіт персика додає свіжості,це саме той цвіт,який тільки-но розквітає,а абрикос зігрітий під сонцем на самій верхівці,додає парфуму соковитості,наповненості та теплоти,яка приходить на зміну тій самій прохолодній росі,що була на конваліях.Мускус та сандал огортують дуже тендітно,вони наче підкреслюють квітково-фруктову композицію та поступаються своїм місцем цим нотам у піраміді.Чи придбала би я цей парфум у повнорозмірному форматі?Звичайно,що так,в ньому є своя родзинка,яка знайде своїх прихильників,серед яких і я.