Hrystja_

Joko blend acid scalp peeling

Joko blend acid scalp peeling

Зараз в мене досить сильно випадає волосся. Така тенденція завжди на осінь, але оте випадіння інколи мене починає бентежити.

Тому в своєму догляді й використовую додаткові засоби.

Joko blend acid scalp peeling

Цей пілінг викликав в мене особливий інтерес. Це новинка Joko blend. І коли я прочитала опис, то зрозуміла, що мені точно таке треба.

В складі AHA кислоти, які активно очищають і мають себорегулювальну дію.

А щацвкавило мене те, що формула пілінгу сприяє пробудженню волосяного фолікула. Якраз те, що мені зараз потрібно.

Також в складі є екстракт імбиру, який покращує кровообіг і вітамін В5, який має поживний і зволожувальний ефект. Ще є гідролізований кератин, а сам пілінг посилює дію шампуню.

Сам пілінг має текстуру сироватки і дуже ніжний запах в нього.

Я люблю пілінги такого типу, бо вони дуже делікатні. Вони працюють дуже добре, при цьому не пересу шкіру голови.

Я нанесла перед миттям волосся, на 15 хвилин. Потім промила шампунем, як і вказано в інструкції.

Під час використання пілінгу відчувала легеньке розігрівання.

Ефект від пілінгу помітний зразу, корені ніби відполіровані і максимально очищені. А через день розумієш, що волосся не таке жирне, як . А ще я помітила трохи більший обʼєм.

І тут є накопичувальний ефект, тож з кожним використанням результат буде ще кращий.

Пілінг мені дуже сподобався. Відколи я почала користуватися таким доглядом, в мене значно швидше почало рости волосся. Колись я упускала такий етап, але він справді важливий.

Пілінг рекомендую, він дійсно дає результат. А для мене- це ще одна класна знахідка цієї осені.