Spodobaieva Maryna

Парфумований гель для душу Avenue Des Parfums «Style Milano»

Парфумований гель для душу Avenue Des Parfums «Style Milano»
Парфумований гель для душу Avenue Des Parfums «Style Milano»

Гель для душу став незамінним атрибутом в мої ванній кімнаті, досить слабо я уявляю своє життя без цього засобу на полиці. Сьогодні хочеться розповісти Вам про чудовий український бренд Avenue Des Parfums, а саме про їх гель для душу, який свого часу просто заполонив мою стрічку тим самим викликав великий інтерес.

Тепер трішки про сам засіб.

  • Пакування: дизайн тут дуже мінімалістичний з всією потрібною інформацією на звороті. Також, дуже приємно, що бренд не тестує свою продукцію на тваринах. Саме пакування з щільного софт-пластику, яке приємно тримати в руці. Кришка фліп-топ. Після відкриття 12 місяців.
  • Об'єм: 200ml. Цікаво чи планує бренд більший об’єм?
  • Текстура: гель без барвників прозорий та густий.
Парфумований гель для душу Avenue Des Parfums «Style Milano»
Парфумований гель для душу Avenue Des Parfums «Style Milano»
Парфумований гель для душу Avenue Des Parfums «Style Milano»
Парфумований гель для душу Avenue Des Parfums «Style Milano»
Парфумований гель для душу Avenue Des Parfums «Style Milano»
Парфумований гель для душу Avenue Des Parfums «Style Milano»

Склад: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Glycerin, Сocamide DEA, Panthenol, Decyl Glucoside, Alantoin, Parfum, Citric Acid, Methylchloroisothiazolinone , Methylisothiazolinone, Limonene.

Я не сильно розбираю склад гелів для душу, так, як засіб змивний. Якщо коротко склад тут сульфатний, з доглядаючими компонентами: гліцерин, пантенол (вітамін В5) та аллантоїн, які працюють на зволоження та заспокоєння шкіри. Гарно піниться і головне не сушить шкіру.

І тепер саме цікаве аромат. Він виявися настільки гарно збалансованим я навіть не очікувала таке почути.

  • Початкова нота: Жасмин, Османтус, Шипшина корична
  • Нота серця: Індійська тубероза, Нарцис
  • Кінцева нота: Амбра, Кедр

Перше, що я відчула був османтус з жасмином, який звучав так ніжно і трошки чайно. В мене відразу він викликав знайомі асоціації, але я не відразу згадала аромат, про нього напишу в кінці.

Далі йде білоквітковий букет з вологою деревиною, де більше відчувається кедр, який робить аромат трішки унісексом. Для мене він виявився універсальним на любу пору. Квіти завжди будуть актуальні.

Він просто за хвилину заполонив мою ванну кімнату, аромат тримається на моїй шкірі ще десь годину, сидить він досить інтимно та близько. Далі просто зливається зі шкірою.

Він дійсно схожий на популярні аромати: Good Girl Gone Bad By Kilian та The Queen of Sheba Attar Collection.

Але в нього також є схожість з:

  • Velvet Sam Game Of Mind (саме цей парфум, я довго не могла згадати, який вийшов задовго до Kilian)
  • Adèle Gritti;
  • Wild Python Mancera;
  • Madonna Boadicea the Victorious.

Надіюсь, це хоч трошки допоможе зорієнтуватися в ароматі чи обрати комусь на подарунок. Тепер цікаво чи будуть лосьйони у бренду? Гель став для мене приємним відкриттям. Звісно він не переніс мене до Мілану, але переніс в безтурботні і мирні часи юності, де аромат османтусу звучав цілий рік.

🤍