Фечко Христина

Juvia's place Olori I

Juvia's place Olori I

І знову в мене новиночки 😏

Неодноразово бачила бренд Juvia's place та хотіла спробувати щось в роботі тож давня бажанка нарешті здійснилася 🔥

В мене палетка Juvia's place Olori I (цікавий факт: «Olori» означає «Королева» мовою йоруба, мовою, якою говорить плем'я йоруба в Західній Африці), її я хотіла найбільше з усіх подібних шестірок

Пакування гарне та приємне на дотик, дзеркала нема, продукту багато 13,2 грами, тобто 2,2 грами на кожен рефіл

А тепер швиденький огляд кольорів

Juvia's place Olori I

Шість кольорів, з яких три матові і три сатини, поєднання кольорів цікаве: жовті та помаранчеві, сині та зелені

Тіні сухі, щодо пігментації то це не Cosmic Brushes, але досить добре передають колір на шкіру

На фото тіні нашаровані в два рази

Для кращої пігментації варто наносити на кольорові або ж білу підкладки

  • Аквамариновий — гарний зелений (хоча не зелений, а аквамариновий колір)
  • Світлий помаранчевий — цей відтінок в собі має більше жовтого пігменту, дуже гарний
  • Зелений сатин — на фото він виглядає як синюватий, але в житті це зелений з маленькою кількістю синього пігменту та сяйвом
  • Світло помаранчевий сатин — він дещо нагадує тепле золото, відтінок цікавий, дещо ширшавий, але це не проблема
  • Сяючий синій — от цей відтінок мені запав у сердечко, дуже красивий, синій з блакитними та фіолетовими блискітками
  • Помаранчевий — красивий насичений помаранчевий з легкою червонинкою, дуже пігментований

Палетка цікава, кольорова гама однозначно моя, для креативних чи акцентних макіяжів підійде

Матові не настільки круті як би хотілося, але вони хороші

Загалом мені подобається, тепер треба протестувати в роботі для детальнішого відгуку