O_Skomska

Лінійка для фарбованого волосся від Kezy

Лінійка для фарбованого волосся від Kezy
Лінійка для фарбованого волосся від Kezy

Я вже ділилась з вами, що повністю змінила свій догляд для волосся.

Я фарбую його близько 10 ти років в чорний колір.

Після літа, палючого сонця воно стало зовсім сухе , не слухняне, плуталось на кінчиках.

Тому я відвідала перукарню, щоб обрізати близько 5-ти см, та обрала лінійку від Kezy для фарбованого волосся.

Kezy - це італійський бренд, вони виготовляють професійну косметику для волосся з 1998 року на основі американських рецептур та технологій.

Лінійка має красивий дизайн в голубому кольорі.

KEZY Coconut Shampoo - Шампунь для фарбованого волосся

▪️Представлена в об'ємі : 375 та 1000мл

▪️Зручна бутилочка, та дозатор.

▪️Текстура прозора, гелева, середньої густини.

▪️Має приємний , косметичний аромат, з легкими солодкими нотками.

▪️Створює багато пишної піни.

▪️Ефективно та ніжно очищає, не створює дискомфорту.

▪️Шампунь, спеціально розроблений для захисту кольору.

Особливості:
▪️Містить у складі воду кокоса та екстракт соняшника
▪️Надовго зберігає яскравість кольору
▪️pH.4,5 – 5,5 підходить навіть для чутливої шкіри голови
Спосіб застосування: Наношу на вологу шкіру голови. М'яко масажую, потім ретельно змиваю. Повторюю два рази.
Склад: Вода кокоса, яка багата на жирні кислоти та антиоксиданти; захищає фарбоване волосся та відновлює його колір. Екстракт соняшнику допомагає захистити волосся від пошкоджень, спричинених вільними радикалами та зберігає яскрівість кольору.

Лінійка для фарбованого волосся від Kezy
Лінійка для фарбованого волосся від Kezy

Об'єм: 250ml, 1000ml

▪️Я маю у форматі 250 мл і вона представлена в мякій тубі . Для мене це самий зручний варіант.

▪️Кришечка добре закривається.

▪️Кондиціонуюча маска для фарбованого волосся має кремову текстуру, збагачена екстрактом кокосової води.

▪️Захищає волосся від впливу навколишнього середовища, а також від втрати життєво необхідних протеїнів; зберігає яскравий, інтенсивний колір довше.
Особливості:
- зволожує волосся роблячи його м\'яким, еластичним та блискучим
- максимально захищає від вимивання кольору
- полегшує розчісування
- не містить шкідливих інгредієнтів
- pH.3,0 - 4,5 чудовий вибір для фарбованого, пошкодженого волосся
Спосіб застосування: наношу на чисте, підсушене рушником волосся.

Прочісую, для кращого проникнення. Залишаю на 5-10 хвилин. Ретельно змиваю..
СКЛАД: Містить воду кокоса, яка багата на жирні кислоти та антиоксиданти; захищає фарбоване волосся та відновлює його колір.

В результаті моє волосся добре очищене, пасма зволожені , розгладжені , мають гарний блиск, не плутаються , та слухняні.

Я в захваті ✨

Ще використовую комплексно із олійкою Kezy Macadamia Oil з допису : https://club.makeup.com.ua/post/52452/ .

Наразі для мене це найкращий варіант , радію, що волосся виглядає краще , та доглянутіше ♥️