Анастасія Фоміна

Ідеальний для мене по всім параметрам гель для вмивання від Cerave❤️‍🔥

Ідеальний для мене по всім параметрам гель для вмивання від Cerave❤️‍🔥

Бренд Cerave вже достатньо давно є популярним на ринку,але я до нього до останнього відносилася з недовірою,бо про нього говорили всі і причому як хороше,так і зовсім погане.Але все ж таки по напевно сотій рекомендації я наважилася спробувати щось від цього бренду.

Ідеальний для мене по всім параметрам гель для вмивання від Cerave❤️‍🔥

Напевно найпопулярнішими продуктами є емульсія для вмивання для сухої шкіри і цей гель,який підходить жирній та нормальній шкірі.Я обрала гель,бо моя шкіра комбінована,чутлива,маю неоднорідний колір обличчя,є постакне невеличке,бувають іноді висипи.Ціна доволі бюджетна як для об‘єму,є 240 мл за 294 грн і 473 мл за 394 грн.Вигідніше звичайно більший об‘єм,аромат в перший раз коли я спробувала мені дуже не сподобався,він був якийсь медичний,такий неначе ти в лікарні знаходишься,але я швидко до нього звикла.До речі як на мене це великий плюс,що аромат нейтральний,бо буває,що шкіра реагує вже на агресивну віддушку,тут такого немає.

Гель прозовий,дозатор видає стільки продукту,скільки треба.Кількості продукту,яка виливається від одного натисканння мені вистачає на те,щоб повністю вмитися зранку або перший раз змити залишки косметики ввечері.Гель не піниться особливо,при попаданні в очі не пече і взагалі жодних неприємних та подразнюючих відчуттів на шкірі немає під час вмивання.Змивається гель теж без проблем,ніяку плівку не залишає.

Після вмивання шкіра помітно стає рівнішою за текстурою,пори стягуються,але відчуття,що шкіра пересушена немає.Помітила,що через якийсь певний час регулярного користування цим засобом шкіра стала краще виглядати,стала рівнішою,колір став більш одноріднім і висипи стали швидше проходити і рідше з‘являтися.

Я в захваті від цього гелю,він мені реально ідеально підійшов,купую вже не перший раз та планую купувати і далі.Моя шкіра точно щаслива з ним.