olena_glossy

Тонер, який мене заспокоює

Тонер, який мене заспокоює
Тонер, який мене заспокоює
Тонер, який мене заспокоює

Чудовий базовий тонер, який заспокоює не лише шкіру 😉… його ніжний аромат допомагає мені поринути в ритуал релаксації. Розповідаю детальніше 👇

Пакування. Біла пластикова пляшечка, об’ємом 200 мл циліндричної форми. Мінімалістична біла матова етикетка з червоним логотипом, який нагадує азіатські мотиви та чорні написи. Кришечка напівпрозора типу фліп-топ, щільно закриває пляшечку з характерним клацанням.

Тонер, який мене заспокоює

Склад. Aqua, Niacinamide, Glycerin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Arginine, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Panthenol, Centella Asiatica Extract, Lactic Acid, Parfum, Benzyl Salicylate.

Основні корисності у складі 👇

🔸 Ніацинамід - звужує пори, знімає запалення, вирівнює тон і зміцнює бар'єр шкіри.

🔸 Гліцерин - природний магніт для вологи, що надійно утримує її в шкірі.

🔸 Аргінін - стимулює вироблення колагену, робить шкіру пружною і гладенькою.

🔸 Пантенол - зволожує, заспокоює та сприяє загоєнню шкіри.

🔸 Екстракт центели - заспокоює шкіру, має протизапальні та загоювальні властивості.

Консистенція та аромат. Прозора рідина, за густиною як водичка. Аромат (для мене) - справжнє задоволення, нагадує свіжозаварений чай з мелісою. Тож уже під час нанесення я починаю релаксувати 🙂

Спосіб застосування. Нанесіть трохи тонера на чисту шкіру обличчя, використовуючи ватний диск або пальці. Уникайте зони навколо очей. Рекомендується для ранкового та вечірнього ритуалу перед сироваткою чи кремом.

Враження від використання:

  • для нанесення тонера використовую ватний диск або пафф - так мені зручніше;
  • використовую щедро, адже мені подобається відчуття інтенсивного зволоження;
  • одразу після нанесення відчувається липкість, яка після поглинання зникає;
  • на дотик шкіра стає м’якенькою, а за відчуттями зволоженою та заспокоєною.

Тонер від Ankie - чудовий варіант базового тоніка (тонера), який можу рекомендувати.