ksnklb

Чудовий гель для вмивання

Чудовий гель для вмивання
Чудовий гель для вмивання

А ти ще в пошуках хорошого гелю для вмивання? Ти його знайшла 😉
Дівчата, це справді досить звичайний, базовий та при цьому хороший гель для вмивання, на який варто звернути увагу.
Я його використовую постійно у вечірній рутині, інколи і у ранковій, коли бачу, що на шкірі хочуть з'явитися висипи. Гель не сушить шкіру та не викликає стягнутості, після нього я відчуваю лише хороше очищення та свіжість. На фото нижче можна побачити, що шкіра почуває себе комфортно після вмивання з цим гелем, а пори світлі, тон рівний, без почервонінь. Загалом, гель допомагає швидше позбутися прищів та зменшити виділення шкірного сала.
Власне гель прозорий, має гелеву текстуру, середньої густини. Піниться добре, при цьому засіб не викликає печіння в очах, коли потрапляє на цю зону. Піна змивається досить швидко, а шкіра після вмивання ніжна та гладенька.
Запах у цього засобу мені нагадує свіжі зелені огірки, він легкий і навіть трішки освіжає.
З цікавого, складі є ПАР, гліцерин, ніацинамід, пантенол, екстракт ламінарії, екстракт листя алое, екстракт насіння грейпфрута, вітамін C.
Пляшечка досить зручна, мені подобається, що на ній є уся потрібна інформація, а дизайн виконаний у приємних світлих тонах. Об'єм 200ml, дозатор – помпа, не заїдає.

Чудовий гель для вмивання
Чудовий гель для вмивання
Чудовий гель для вмивання
Чудовий гель для вмивання