Alina_Demchenko

Стежками гордості та упередження : Крафтовий аромат Elizabeth Bennet

Стежками гордості та упередження : Крафтовий аромат Elizabeth Bennet
Стежками гордості та упередження : Крафтовий аромат Elizabeth Bennet
Стежками гордості та упередження : Крафтовий аромат Elizabeth Bennet
Стежками гордості та упередження : Крафтовий аромат Elizabeth Bennet

Десь далеко у маєтку Лонгборн, що знаходиться в графстві Гартфордшир, з книгою в руках, сиділа молода дівчина, чиї очі дивились не на літери, а далеко за горизонт, уявляючи що відбувається там, де її ноги ще не ступали, мрія побачити інших людей, інше життя, дізнатися про нього більше. Чарівна, ніжна і неймовірна Елізабет Бенет, посідає значне місце у світовій літературі і є найвпізнаваємим персонажем авторки Джейн Остін. Не знаю, скільки особисто я читала та слухала книгу, скільки разів передивлялась серіал дивлячись на Коліна Ферта або фільм, де очі Кіри Найтлі говорили за неї. Тож побачивши аромат, який носить ім'я головної героїні роману - я не втрималась, особливо коли побачила одну з своїх улюблених фруктових нот .

З самого початку, солодкі ноти аромату здаютья затишними і м'якими. Ноти персика поєнуються з легкою пряністю, але відчуваються не різко, а більш пудрово. При розпилені, ароматна димка осідає на шкірі і у гру вступають інші ноти. В повітрі застиває легкий кислуватий аромат, який має терпкість, вологість і в міру солодку гру. Так розкривається смородина, яка окрім ягідного звучання, дає аромату глубокість і легку дерев'яно-фужерну димку. Аромат має доволі цікавий характер: завдяки солодким і пряним нотам, він здається доволі теплим, п'янким, але в той же самий чай, він відчувається чисто, стримано. Це здається мені доволі символічним, бо сором'язливість старшої місс Бенетт, містер Дарсі сприйняв як холодність та гордість.

На шкірі аромат грає чисто та сонячно. Це схоже на весняний день, коли сонечко починає пригрівати, але вітер все ще холодить тіло і розум. Найактивнішою нотою я вважаю персик, який відчувається як в теплу, так і прохолодну погоду. Він грає і на повітрі і на шкірі. Його тандем зі смородиною здається доволі пристрастним і трошки колючим, тоді як на шкірі, він зливається в квітковому і м'якому вальсі.

Через деякий час, звикнувши до цих нот, нам розкривається легка солодкувата пудра та чай. Він грає близько до шкіри, тож я і сама весь час забуваю про нього. Аромат, який нагадує трошки чорнобривець, створює в голові найкомфортніші картинки з сонячними промінями, коли час не має значення. Пудровість же в ароматі чиста, солодка і квіткова. Вона не бере на себе зайвої уваги і робить композицію більш "градієнтною" і затишною, не даючи сильно розбивати аромат на ноти і етапи. Він звучить майже моно, як єдиний букет, маючи лише тонкі нюанси на початку звучання і вкінці. Піраміда в нього доволі проста:

  • Жасмин. Вишукана нота, солодкувата але ніжна. Аромат чистоти та пудри і дає ця нота. Прекрасна, без домінування. Гарно поєднується з іншими.
  • Смородина. В цьому ароматі вона здається мені терпкою, солодкуватою, але все ж таки більш кислою. Ці ноти панують саме на початку аромату. Потім вона всідається і не відчувається, хіба як цікаве доповнення до персику
  • Персик. Нота, яка скривається за іншими, все ж таки домінує в цьому ароматі, додаючи фруктовості і теплоти. Він в міру тугий, але без кислинки, солодкий, але не перетворюється в конфетюр. Щось схоже є в моєму улюбленому The Scent, через що, можливо, Елізабет і запала в мою душу.
  • Чорний чай. Нагадує солодкий час з лимончиком , теплий і затишний. Чимось ця нота нагадує саме чорнобривці, але менш помітні, менш фужерні і більш солодкі. Нота сидить близько до шкіри, але впізнаваєма як на мене.
  • Аніс. Чесно кажучи, ніколи не задумувалась як взагалі він пахне, але не думаю що він та сама пряність. Мені він доволі мало зустрічався в парфумерії, тож поки не понюхаю спецію - судити про нього не можу.

Аромат викликає в мене позитивні емоції і з самого першого нанесення вразив своїм звучанням. Це третій аромат в моїй колекції від Lemotive і найстійкіший з них. Він гарно тримається, на одязі добу точно, та й на шкірі 4-6 годин в мене протримався. Він має приємний середній шлейф, приємне звучання і саме мене він заспокоює. В моїх очах він реабілітував бренд, так, що я знову хочу собі щось взяти , бо після аромату Йеніфер я була трошечки розчарована і на час відмовилась від експерементів (хоча мені просто не заходить бузок в парфумерії по ходу).

Стежками гордості та упередження : Крафтовий аромат Elizabeth Bennet
Стежками гордості та упередження : Крафтовий аромат Elizabeth Bennet
Стежками гордості та упередження : Крафтовий аромат Elizabeth Bennet
Стежками гордості та упередження : Крафтовий аромат Elizabeth Bennet
Стежками гордості та упередження : Крафтовий аромат Elizabeth Bennet