khoroshaeva

Майже ідеальний крем-баттер для тіла

Майже ідеальний крем-баттер для тіла
Майже ідеальний крем-баттер для тіла
Майже ідеальний крем-баттер для тіла

Всім привіт✌️

Мене не оминула популярність відновлюючого баттера Garnier з ароматом какао. Багато хто його хвалив у соціальних мережах, тому вирішила спробувати і сама. Чи справді він такий чудовий? Ділюся своїми враженнями👇

Крем представлений у великій баночці із міцного пластику. Думаю, що пластик придатний до переробки, як і більшість флакончиків із серії SuperFood.

Кришка відкручується, банку закриває міцно, не прокручується.

Під кришкою широка шийка. Мінус - не було ніякої захисної мембари, навіть одноразової. Це трохи бентежить, бо на баночці взагалі не було ніякого контролю розкриття(.

Об'єм: 380 мл, витрата дуже економічна.

Виробник зазначає, що формула цього баттеру є веганською та на 97% складається з інгредієнтів натурального походження і я схильна вірити цьому). Як на мене, то склад цілком приємним, виділяю найцікавіше:

  • THEOBROMA CACAO SEED BUTTER / COCOA SEED BUTTER: Какао-масло – це натуральний зволожувач, який живить та пом’якшує шкіру. Воно також містить антиоксиданти, які допомагають захистити шкіру від пошкоджень.
  • BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER / SHEA BUTTER: Масло ши – це натуральний зволожувач та відновлюючий компонент, який допомагає покращити еластичність шкіри.
  • GLYCERIN: Гліцерин – це зволожувач, який пом’якшує шкіру та запобігає її сухості.
  • CARAMEL: Карамель використовується для надання крему кольору та аромату. Навіть звучить смачно).

В мене проблемна шкіра тіла, але баттер не викликав в мене жодних алергічних реакцій та нових висипів.

  • Консистенція: щільна, кремова та вершкова. На дотик м'яка та поживна, не жирна та не олійна.
  • Аромат у міру насичений, він: солодкий, теплий, затишний та неймовірно приємний. Я виразно відчуваю запах шоколадного десерту, який густо полили карамаллю. Запах тримається на шкірі близько 2-х годин, не викликає жодного дискомфорту.

Я включила батер у свою вечірню рутину догляду за шкірою. Його текстура дуже приємна – при контакті зі шкірою він наче тане, за рахунок чого легко розподіляється.

Вбирається досить швидко, протягом хвилинки. Я б могла сказати, що він невагомий, якби не одне але...

Баттер залишає липкість на гомілках і тільки на них, на інших частинах тіла він повністю вбирається та лежить абсолютно невагомо).

Можливо, це пов’язано з особливостями моєї шкіри саме на цій ділянці або з тим, що я наношу завелику кількість продукту, коротше, цей ефект залишається для мене загадкою). На щастя, липкість не є критичною.

  • Глибоко зволожує та живить шкіру.
  • Добре живить та пом'якшує огрубілу шкіру, у мене це п'ятки та лікті.
  • Робить шкіру гладенькою, бархатистою та дуже приємною на дотик.
  • Згладжує лущення.
  • Неймовірно приємний аромат, те що треба на осінь-зиму.
  • Не викликав жодних алергічних реакцій.
  • Економічна витрата.

Навіть незважаючи на легку липкість на гомілках, я все одно закохана в цей батер, він дійсно майже ідеальний, особливо на холодну пору року, 100% повторюватиму)

Дякую за увагу💕