Alina_Demchenko

Ніжний гель для проблемної шкіри : Re.Care Skin & Pore Cleansing Gel

Ніжний гель для проблемної шкіри : Re.Care Skin & Pore Cleansing Gel
Ніжний гель для проблемної шкіри : Re.Care Skin & Pore Cleansing Gel
Ніжний гель для проблемної шкіри : Re.Care Skin & Pore Cleansing Gel
Ніжний гель для проблемної шкіри : Re.Care Skin & Pore Cleansing Gel

Не дивлячись на вік, моя шкіра каже що хоче бути і старою і підлітковою водночас, тож гелі для вмивання для проблемної шкіри - мої найкращі друзі. Так ось після невдалих наносень крему з спф ( доречі який я змиваю спершу гідрофілкою, потім міцелярним гелем )- повилазили прищі, які ще й плями на обличчі залишили. А це означає лише одне : самий час тестувати лінійку від Re.Care.

Гель знаходиться в зручному пакуванні, з помпою-дозатором. Такий варіант мені дуже зручний, та й багатьом думаю теж. Засіб має гелеподібну текстуру середньої щільності. Він прозорий, має легкий ненав'язливий аромат, з легким аптечним натяком. Він легко піниться, утворюючи невелику кількість легкої піни,якої повністю достатньо, що б вмити обличчя.

Те як продукт вспінювався і розподілявся по обличчю, нагадало мені дію Barbers Facial Cleanser Gel , який вразив мене своєю дією. Продукт дуже гарно очищає шкіру, але при тому зовсім не відчувається. Стянутость чи сухість ? О, ні, це не про цей гель. Він виявився дуже дбайливим до моєї шкіри. Вона дихає, але при тому нема дискомфорту як після сильних засобів для жирної шкіри. Це саме делікатне.

За той час, що я користуюсь засобом, я помітила значне покращення у боротьбі з прищами. Авжеж, це не тільки заслуга засобу, але повірте, комфорт після вмивання це теж важливо, особливо тим що можна "роздратувати прищі" і буде ще більше проблем.

Після вмивання, в мене відчуття, наче засіб трошки заспокоює шкіру. І хоча я не розбираюсь в складах, але про магічну дію ніцеаміду я чула неоднаразово і вже відчувала його на собі.

Тож що ми маємо ? Гарний бюджетний продукт, який підходить чутливій комбі шкірі, дбайливо очищує і не пересушує її. Мабуть він виконує всі мої треби, які я чекаю від гелів для вмивання.

Ніжний гель для проблемної шкіри : Re.Care Skin & Pore Cleansing Gel
Ніжний гель для проблемної шкіри : Re.Care Skin & Pore Cleansing Gel
Ніжний гель для проблемної шкіри : Re.Care Skin & Pore Cleansing Gel