Ksyposhka

Piel Cosmetics Purifying Gel Cleanser 3in1

Piel Cosmetics  Purifying Gel Cleanser 3in1

Не відстаю від трендів в клубі 😂

Мені все частіше став попадатись в дописах цей бренд, тому я не втрималась і теж вирішила затестити декілька їх засобів))

Piel Cosmetics  Purifying Gel Cleanser 3in1
Piel Cosmetics  Purifying Gel Cleanser 3in1

Purifying Gel Cleanser 3in1 представлений в мʼякій пластиковій тубі з кришкою фліп -топ

В середині була захисна мембрана ,яка захищала засіб від протікання.

Консистенція дуже рідка, прозора.

Витікає з упаковки без жодного надавлювання на неї.

Для такого рідкого засобу ,такий формат упаковки зовсім не зручний,бо засіб використовується взагалі не економно.

Дуже складно розрахувати кількість гелю коли він тече не зупиняючись 🥲

Сюди б краще підійшла якась тара з помпою.

Аромату ,яскраво вираженого ,я тут не помітила,є легкі свіжі нотки але ледь відчутні,тому він точно швидко не набридне.

Основні активні інгредієнти:

  • Екстракти гамамелісу та арніки активізують кровообіг і прискорюють виведення токсинів. Забирають почервоніння, подразнення. Освітлюють шкіру.
  • Екстракт звіробою сприяє детоксикації та очищенню шкіри.
  • Екстракт огірка усуває жирний блиск, освіжає, тонізує, зволожує, вирівнює колір шкіри.
  • Екстракт карликової пальми усуває негативний вплив андрогенів, які стимулюють вироблення шкірного сала надлишку.
  • Гель алое вера забезпечує необхідне зволоження, підтримує пружність шкіри. Прискорює процеси відновлення.
  • Пантенол зволожує, сприяє прискоренню регенерації та швидкому загоєнню ран, заспокоює, має протизапальну дію.
  • Алантоїн активізує відновні процеси в шкірі, сприяє усуненню відмерлих клітин, відновлює захисний бар’єр, має антиоксидантні властивості.
  • Комплекс вітамінів (В1, В3, В7, В8, Е и С)живить, нормалізує обмін речовин у тканинах та роботу сальних залоз, освітлює та зволожує.
  • Комплекс ретиноїдів (ретинил пальмітат і ретинил ацетат) омолоджує, стимулює синтез колагену. Забезпечує ефект легкого пілінгу, вирівнює поверхню шкіри.
  • Acnacidol™ ефективно усуває жирний блиск, зменшує активність сальних залоз, пригнічує ріст бактерій P.acnes.
  • Гіалуронова кислота зволожує вже на етапі вмивання, стимулює відновлення тканин, відновлює водний баланс, попереджає пересушування та запалення.
  • Наносрібло безпечна та ефективна антибактеріальна і протизапальна дія.
  • Ефірна олія лаванди повертає свіжість, прискорює регенераційні процеси.

Я наношу невелику кількість гелю на вологу шкіру, трохи масажую, потім змиваю теплою водою.

Він легко ковзає по шкірі, не щіпить її ,а також не дратує очі та слизові.

Гель майже не піниться ,що мені дуже подобається ,він швидко змивається і не залишає відчуття мильної плівки на шкірі.

Гель легко розчиняє та змиває зі шкіри залишки косметики: тональний засіб ,сухі пудрові текстури - рум'яна, хайлайтер ,без попереднього використання мицелярки.

Очищення м'яке,він не очищує до скрипу, не пересушує і не порушує ліпідний бар’єр, оскільки така дія може спровокувати зворотну реакцію.

Загалом гель виявився в цьому плані приємним та комфортним ,нема бажання одразу ж після вмивання наносити багато зволожуючих засобів.

На висипи та чорні цятки ,ніякого ефекту не помітила, проте я ніколи і не сподіваюсь ,що проста вмивашка,яка діє пару хвилин на шкірі щось з ними зробить, головне ,що нових висипань та алергії вона не викликада👌🏻

✅Гель добре освіжає і очищує шкіру від поверхневих забруднень.

✅Не пересушує шкіру.Я інколи тримаю засіб на шкірі пару хвилин ,як маску і навіть не хвилююсь що він якось подразнить шкіру.

✅Гель добре підійде власницям нормальної та комбінованої шкіри,для жирної все ж таки цього очищення може бути недостатньо.

😑Із мінусів це сама упаковка і консистенція гелю. Через те,що засіб дуже рідкий ,в мене завжди виливається занадто багато,що дуже не економно,бо засобу насправді треба зовсім небагато щоб очистити все обличчя .

😑Також він трохи підтікає з кришки,тому тримаю гель на поличці перевернутим.

В цілому, для мене, це базовий засіб для вмивання. За 400 грн це хороший варіант для якісного очищення на кожен день,тому ражду спробувати