Hrystja_

Новинка Catrice

Новинка Catrice

На цю новинку я натрапила зовсім випадково. Бальзам мене дуже зацікавив.

На вибір є 5 відтінків, але їх ніколи нема в наявності.

І, нарешті, мені пощастило "вполювати" 030 Bubbly Friday. Відтінок, на перший погляд, був ніби трохи затемний...але нічо.

На сайт їх чомусь додавали тільки по одній штуці. На мейкапі на той момент їх не було взагалі.

Тож обрала те, що пропонували, а не те, що хотіла.

Новинка Catrice

Першим ділом перевірила склад. Мене він вразив, бо тут все натуральне. В складі бамбукова олія, масло ши, какао.

Все корисне, тому бальзам справді мав би працювати.

Ціна, до речі, дуже бюджетна. Коливається в межах 200 грн. Я купляла за 170.

Відтінок мені підійшов. Можна було б світліший, але на осінь цей теж виглядає класно.

Тут Catrice точно надихнувся якимось люксовим брендом. Чи це Clinique, чи Clarins, MAC...не знаю, але ця помада справді шикарна.

Вона могла б коштувати значно дорожче.

Помада на губах відчувається, але вона не липка, гарно захищає губи від пересихання.

Вона дає відтінок, точно такий, як сама помада. На губах залишає вологий фініш. І це дуже класно виглядає.

Щаппх трохи якийсь специфічний...чи це та олія, чи масло так пахне...але мене він не бентежить.

Губи з нею зволожені сповна. Вона підійде під будь який макіяж, навіть макіяж без макіяжу. З нею комфортно протягом дня.

Я вже навіть встигла нею трохи покористуватися, бо тепер весь час тягаю тільки її.

Вона вартує того, щоб за нею погонитися, вона вартує того, щоб її чекати.

P.S. А мені вчора таки пощастило "виловити" 020 відтінок, який хотіла з самого початку)))