Olivia

Чому довелось замінити гідрофільну олію міцелярною водою?

Чому довелось замінити гідрофільну олію міцелярною водою?
Чому довелось замінити гідрофільну олію міцелярною водою?

Довгий час моїм фаворитом в очищенні шкіри була гідрофільна олія від Dr. Ceuracle (відгук тут: https://club.makeup.com.ua/post/32886/), бо вона дійсно неймовірна. Проте, коли я почала серйозно лікувати акне, а не купувати банки тільки тому, що в інтернеті їх порадили, мій дерматолог вніс суттєві корективи у мій догляд.

Перше, що вона замінила, була гідрофільна олія, а на заміну їй прийшла міцелярна вода Bioderma Sensibio H2O Micellaire Solution. Дерматологиня сказала, що при активних висипах і запаленнях краще використовувати саме міцелярну воду, оскільки гідрофільна олія вимиває ліпідний шар шкіри.

Чому довелось замінити гідрофільну олію міцелярною водою?
Чому довелось замінити гідрофільну олію міцелярною водою?
Чому довелось замінити гідрофільну олію міцелярною водою?
  • Не можу сказати, що була розчарована, оскільки міцелярна вода все ж таки бюджетніший засіб, ніж олійка Dr. Ceuracle, навіть якщо це дерматокосметика Bioderma. Так ціна на олійку зараз 813 грн (155ml), а на міцелярну воду - 587 грн (500ml). Звичайно, є питання, що економніше у використанні, але це вже індивідуальний фактор.
  • Мінус засобу в тому, що необхідно використовувати додаткові матеріали - спонжики, а зі стійким макіяжем розхід і засобу і спонжиків ще більший.
  • Міцелярна рідина Bioderma буває різних видів залежно від типів шкіри - у мене для чутливої. Також є величезна кількість об'ємів, у яких можна придбати продукт - 100ml, 250ml, 500ml, 850ml. У цьому відгуку фото пляшечки 100ml, яку дуже зручно брати з собою в дорогу. Купувала за 192 грн.
  • Засіб досить комфортний, не має якогось аромату, який би викликав подразнення, печіння чи будь-які інші небажані реакції. Також немає відчуття "мильності".
  • З функцією демакіяжу справляється добре - сонцезахист, бб-крем та нестійкий макіяж змиває нормально. З водостійкою тушшю справи трохи гірші - потрібно більше засобу і часу, щоб вона розчинилася.
  • Я завжди змиваю міцелярку гелем для вмивання, хоча на пляшечці і вказано, що вона не потребує змивання. Але я не уявляю, як це одразу після міцелярки наносити догляд.

Загалом враження від засобу позитивні. Розумію, що багато хто не бачить суттєвої різниці між цією міцелярною водою та більш дешевими засобами, я б теж, напевно, не побачила. Але наразі я виконую приписи дерматолога і хочу якнайкращого результату.

Також раджу звернути увагу на пінку для вмивання Round Lab, її теж порадила моя дерматологиня: https://club.makeup.com.ua/post/45846/

Дякую, що зазирнули сюди. Пишіть у коментарях, що думаєте про цей засіб! Чао:)