Anna_feerie

La'dor Eco Hydro LPP Treatment для кучерів 💪

La'dor Eco Hydro LPP Treatment для кучерів 💪
La'dor Eco Hydro LPP Treatment для кучерів 💪

Мені дуже подобається ця маска, покажу і розкажу в деталях про її ефекти, то спочатку трохи поясню, як обирати засоби, щоб не викидати гроші на вітер (повірте, за 3+ роки на Curly Girl Method я перепробувала чимало😉).

Поки дівчата з прямим волоссям купують олійки та обирають між Kerastase та Davines, власниці кучерявих локонів страждають в пошуках священного граалю, що збалансує рівні зволоження та протеїнів. Бо ж нам треба:

☑️ Щоб волоссячко було зволожене, легко розплутувалось та не створювало ковтуни.
☑️ Щоб формувались гарні та пружні кучері.
☑️ При цьому бажано не втратити об'єм.

La'dor Eco Hydro LPP Treatment для кучерів 💪

Справа в тому, що хвилясте/кучеряве волосся по своїй природі більш сухе та схильне до ламкості. Щоб сформувати гарні завитки нам конче потрібно зволожувати нашу шевелюру, бо вода - то життя, але це ще не все)).

Коли волоссю не вистачає зволоження воне стає сухим, тьмяним, при цьому кучері формуються погано. В такому випадку на допомогу приходять зволожуючі інгредієнти (вода, соку алое, гліцерин, полісахариди, жирні спирти, сік агави тощо).

Якщо ми перестаралися з масками и deep treatment, то вода може пошкодити кутикулу і ми отримаємо сумні бурульки замість блискучих локонів). При цьому улюблені маски та бальзами перестають давати результат (а ми думаємо, що то через "звикання" 😁), перевірений роками стайлінг нічого не робить і взагалі хочеться відстригти всі ті кучері та зробити кератин)).

І тут на допомогу приходять протеїни - білки, що виступають цеглинками для будівництва кортексу нашого волосся. Зазвичай протеїни позначають так: hydrolysed keratin/protein/amino silk acids і т.д. Саме ці складові відповідають за пружність, щільність волосся, підкручують локони та роблять їх більш об'ємними.

Як я сказала на початку, баланс між зволоженням та насиченням білками є основою здоров'я та краси волосся, тому, якщо зараз вам не підходить якийсь продукт, не поспішайте викидати його. Адже може змінитися сезон/температура та вологість повітря/якість води - і саме цей засіб ідеально підійде для нагальних потреб.

Маска від Lador - це протеїновий засіб, втім також містить зволожуючі компоненти та масла. Маска густа, економічна та дієва. Розплутує волосся дуже швидко і без зайвих рухів (пам'ятаємо, що кучерям не до снаги розчісування в сухому стані, тому робимо це під час миття з нанесеним кондиціонером/маскою).

Далі для кращого ефекту я додаю трохи води і жамкаю пасма знизу догори. Це робиться для того, щоб максимально додати волоссю вологи та почати формувати гарні локони вже на етапі миття.

Також можна використовувати Lador Lpp в якості leave-in (незмивний кондиціонер або крем). Для цього після миття я розтираю невеличку кількість маски в долонях, наношу на довжину, прочісую за допомогою Tangle teezer wet detangler, знову жамкаю та переходжу до стайлінгу. (Цей метод підійде для сухого/пошкодженого волосся або кучерів, яким потрібно екстра живлення🌞🌞🌞).

Зважте, що надлишок протеїнів також може зашкодити: волосся стане тьмяним, жорстким і знову ж таки замість кучерів отримаємо сіно). Тому краще за все мати в своєму арсеналі пару засобів різної направленості, щоб чергувати їх і коригувати стан вашого волосся саме в цей проміжок часу.