Анастасія Фоміна

Бюджетна версія непоганого кислотного тоніку🧪

Бюджетна версія непоганого кислотного тоніку🧪

Закінчується в мене вже тонік для обличчя від Nueva Formula.

Образу скажу цієї пляшечки в 110 мл мені вистачило більше ніж на 2 місяці,користувалася я їм іноді двічі на день,але здебільшого тільки ввечері,тобто можна сказати,що продукт доволі економічний.Повелася я на хороші відгуки і те,шо виробник запевняє,що він є очищуючим,містить кислоти,вітаміни і алантоїн.

І знаєте,не дивлячись на те,що продукт може багато кому не підійти,так як він доволі агресивний,він реально дієвий.

Звичайно всі я думаю вже знають,що AHA-кислоти ефективно борються зі слідами постакне,пігментацією,а BHA-кислоти добре очищують шкіру загалом від чорних цяток,чинять протизапальну дію,вирівнюють текстуру шкіри і реально цей тонік все це робить.Він був моєю справжньою паличкою виручалочкою від проблем на шкірі,але є мінус.З ним треба бути обережним,нажаль кислоти в будь якій концентрації можуть піти шкірі не на краще,а зробити тільки гірше.Якщо нанести багато цього тоніку,то можна з легкістю пересушити.Якщо у вас чутлива,суха або схильна до подразнень і сухості шкіра варто використовувати цей продукт мінімально і краще спочатку наносити раз в декіка днів,потім коли шкіра звикне можна починати наносити кожного дня(так рекомендує виробник).Читала відгуки і писали,що у когось з’явився осад через деякий час в мене нічого такого немає,хоча після відкриття вже минуло більше 2 місяців.

Мені справді цей тонік прийшловся довподоби,він має якийсь цитрусовий аромат,цікавий колір,але все ж таки рекомендую бути обережним з цим засобом навіть власникам жирної та проблемної шкіри,усі продукти завжди діють індивідуально і тим паче,будьте обережні з кислотами.