khoroshaeva

Знахідка для поціновувачів сольових скрабів для тіла)

Знахідка для поціновувачів сольових скрабів для тіла)
Знахідка для поціновувачів сольових скрабів для тіла)
Знахідка для поціновувачів сольових скрабів для тіла)
Знахідка для поціновувачів сольових скрабів для тіла)

Всім привіт✌️

Я обожнюю сольові скраби для тіла, спробувала їх чимало та думала, що мене вже нічим не здивувати, але скраб-сіль з папаєю від Yoko дійсно здививув. Розповідаю більш детально що в ньому такого незвичного👇

Скраб представлений у зіп-пакеті. З боків є засічки для комфортнішого розкриття упаковки. Якщо чесно, то зберігати скраб у пакеті не дуже зручно, бо він закривається не щільно. Однак, це не велика проблема, пересипала його в порожню баночку з-під скрабу Mayur та користуюся із задоволенням).

До того ж, бренд пропонує цей скраб у 2-х варіантах пакування: баночка та пакет, от раджу брати баночку, відмічу її у дописі.

Об'єм: 300 гр, витрата дуже економічна.

Як на мене, то склад скрабу доволі непоганий, додаю найцікавіше:

  • Sodium Chloride (Содіум Хлорид): Це звичайна кухонна сіль. У скрабах вона діє як абразив, видаляючи ороговілі частинки шкіри.
  • Carica (Papaya) Fruit Extract (Екстракт папайї): Містить фермент папаїн, який допомагає відлущувати омертвілі клітини шкіри.
  • Citric Acid (Лимонна кислота): Регулює рівень pH і може діяти як м'який відлущувач.
  • Niacinamide (Vitamin B3): Вітамін B3, який покращує бар'єрну функцію шкіри і має освітлюючий ефект.
  • Tocopheryl Acetate (Vitamin E): Вітамін Е, який є антиоксидантом і допомагає захистити шкіру від пошкоджень.
  • Olea Europaea (Olive) Fruit Oil (Оливкова олія): Живить і пом'якшує шкіру.
  • Curcuma Longa (Root) Powder (Корінь куркуми): Має протизапальні та антиоксидантні властивості.

З такого, що може бути трохи неприємним - це агресивні ПАР (SLS), парабени, барвники та парфумерна композиція. Тут хочу зазначити, що в мене доволі проблемна шкіра тіла, яка на все реагує висипами, але у випадку зі скрабом Yoko жодних алергічних реакцій та нових висипів.

  • Текстура скрабу дуже класна, вона наче пісочок: розсипчаста, суха і доволі приємна на дотик. Вона не жирна та не олійна, дійсно суха. Абразивні частинки супер-маленькі, але не делікатні, вони середньої жорсткості, для чутливої ​​шкіри можуть здатися занадто жорсткими. Саме текстура мене здивувала, бо я вперше бачу сольовий скраб з такою цікавою, пісочною та приємною на дотик текстурою).
  • Аромат насичений . Я чомусь очікувала щось тропічне, мабуть через фото папайї на упаковці). Але ні, скраб має східко-квітковий аромат, в якому домінує іланг-іланг. Таке відчуття, що я потрапила у крамницю зі східними, олійними парфумами, яка розмістилася серед дерев іланг-ілангу. Аромат незвичайний та дуже приємний, особливо на холодну пору року, мені сподобався). До того ж, він доволі довго відчувається на шкірі.
  • Скраб необхідно нанести на вологу шкіру масажними рухами та залишити на 2-3 хвилинки, потім ще трохи помасажувати на змити.
  • При нанесенні скрабу, раджу уникати областей з ранками, подразненнями та активними висипаннями, оскільки сіль дуже щипатиме.
  • Скраб наноситься рівномірно, добре розподіляється та не обсипається. Також він не налипає на ванну, що для мене завжди дуже важливо)
  • При змиванні починає трохи піниться та танути. Змивається досить легко, не залишаючи на шкірі відчуття липкості, жирності та олійності.
  • Очищення не делікатне, воно середньої жорсткості, але це притаманно всім сольовим скрабам для тіла). Я люблю таке очищення, цукрові скраби для мене заслабкі.

Моя шкіра тіла: суха, схильна до висипів.

  • Скраб дуже класно та глибоко очищує шкіру. Після нього відчувається абсолютна чистота та свіжість. Полірує до скрипу).
  • Тонізує шкіру, робить її більш гладенькою та оксамитовою.
  • Має дуже приємний, розслаблюючий та заспокійливий аромат)
  • Не сушить та не стягує, але все ж після нього хочеться нанести поживний крем)
  • Не викликав жодних алергічних реакцій.

Дякую alena.rosee за приємне знайомство з цим скрабом та в цілому з брендом🤍

В них там є великий вибір скрабів, я вже поклала око на кавуновий та персиковий, дуже ваблять).

Якщо полюбляєте сольові скраби, то дуже раджу спробувати Yoko, вам сподобається, гарантую👌

Дякую за увагу💕