Hanna Domashenko

Перша, але така вдала гідрофільна олія в моєму арсеналі

Перша, але така вдала гідрофільна олія в моєму арсеналі
Перша, але така вдала гідрофільна олія в моєму арсеналі

Раніше я використовувала гідрофільні бальзами у своїй рутині, але мені завжди хотілося спробувати саме формат олії.

Цією олійкою від Lunnitsa я користуюсь вже більше місяця на щоденній основі і мушу сказати, що вона пречудова і дійсно підійшла моїй шкірі.

Почнемо з пакування: воно стильне та мінімалістичне, має гарний елемент у вигляді бамбукового дозатору, який так мені полюбився. Сама олійка має приємний аромат ялинки чи шишок!

Перша, але така вдала гідрофільна олія в моєму арсеналі

Я наношу макіяж щодня, тому якісний демакіяж - це важливий крок у моєму догляді. А з розширеними порами це стає досить не легкою задачкою! Але гідрофільна олія мені тут стала дуже в пригоді!

Наношу прямо з дозатора на суху шкіру і масажними рухами розприділяю продукт по обличчю. Активними круговими рухами приділяю більше уваги тим місцям, де особливо видно чорні цятки та сальні нитки. При контакті з водою олійка перетворюється в білу емульсію і таким чином на відмінно змиває навіть найстійкіший макіяж. На цьому кроці можна було би зупинитися, та я люблю не пропускати після цього вмивання з моїм улюбленим гелем.

В результаті шкіра очищена, пори візуально стають дійсно чистішими, а чорні цятки менш помітними. Найголовніше, чого я боялася - від олійки не виникло висипань! Навпаки, завдяки гарному очищенню шкіри пори стали ніби "дихати"!