Kristina S

Mixtura || Body Butter || Africa

Mixtura || Body Butter || Africa

Затишний,солодкий аромат, живлення та зволоження, приємна текстура- те,що треба з початком холодів🍂 Розповідаю про своє відкриття - натуральний батер українського бренду Mixtura 👇

Mixtura || Body Butter || Africa

Жорстка вода з крану, іноді лінь намаститися доглядом для тіла = тьмяна та суха шкіра. А тепер з настанням холодів моя шкіра потребує ще більше зволоження і живлення.


І коли вже ситуація критична, легенький лосьйон не допоможе. Потрібно щось поживніше - батери, бальзами.
На щастя у мене є натуральний мус Mixtura. Ним і буду рятувати ситуацію.

Мені дуже подобається баночка. Вона скляна і нагадує тару з морозивом, арахісовою пастою або чимось смачненьким.
Має залізну широку кришку,яка щільно закривається і дуже легко. Буквально 2 см прокрутити і готово.
По периметру наклеєна прозора наліпка з мінімалістичним дизайном. Мені також дуже подобається. Нічого зайвого.


Я вже знаю,що по закінченню батеру,я буду в ній щось зберігати 🤭

Об'єм 150 мл. "Всього лише..." подумаєте Ви. Але розхід не великий, якщо наносити на вологу шкіру,як це рекомендує виробник.


Консистенція дуже приємна, мусова.
Змінюється в залежності від температури. Тобто ще місяць тому я тримала батер у холодильнику,за рекомендацією консультанта Mixtura.

Чому? Бо при температурі +30 засіб був рідкий. За необхідності я набирала з твердої маси потрібну кількість і батер танув від тепла тіла. Наразі, в +21 у кімнаті він має густу консистенцію, що не рухається якщо перевернути. Проте доторкнувшись легко набирається на пальчики.


Я вже знайома з батерами для тіла. І найцікавіше те,що усі якими користуюся мають різну консистенцію.

Познайомившись з декількома засобами Mixtura я зрозуміла захват інших дівчат у відгуках.
Аромат батеру - неймовірний. Це ніби солодкий букет квітів, духмяних трав. Екстракт герані дає відтінок троянди і таку цікаву м'ятну свіжість.Він затишний і саме зараз подобається мені найбільше. І найголовніше це все завдяки тільки натуральним інгредієнтам.

Тут все просто і геніально - 4 складових.

  • Масло Ши - гарний емолент, живить, зволожує, пом'якшує, заспокоює, захищає шкіру від впливу сонячних променів і сприяє її відновленню, має протизапальну активність і регенеруючі властивості. 
  • Екстракт герані - володіє антисептичним, протизапальним, загоюючим, очищаючим і освіжаючим властивостями. Є алергеном!
  • Мигдальна олія має гарну пом'якшувальну та поживну дію.
  • Екстракт ванілі - заспокоює та пом'якшує подразнену суху шкіру, регенерує та тонізує. Антисептичний, протизапальний агент для проблемної шкіри; позбавляє від висипу та почервонінь. Надає приємний аромат.

Цей поживний мус краще наносити одразу після душу/ванни, ще на вологу шкіру. Тоді і розхід буде менше і час для всотування.
Але, нічого страшного не трапиться нанесіть Ви його на суху шкіру.

При контакті зі шкірою батер одразу починає танути і легко розподіляється. Шкіра набуває блиску і приємного аромату.


На сухій шкірі процес всотування відбувається довше.
Після поглинання шкіра стає доглянутою на вигляд, сяє.
Аромат тримається декілька годин.


Не так давно я прочитала у описі на сайті,що батер також можна використовувати як бальзам для губ. І це для мене було маленьким відкриттям.

  • Батер/мус виготовлений з натуральних компонентів
  • Розхід мінімальний
  • Гарне,стильне упакування та дизайн
  • Дуже приємний аромат
  • Живить та відновлює суху шкіру
  • Можна використовувати як бальзам для губ та для масажу
  • Чудовий варіант подарунку
  • Український виробник
  • Тара підходить для вторинного використання
  • Не тестується на тваринах
  • Обережно алергікам