Yustal

Крем-фарба для волосся без аміаку Palette Naturals 5-0

Крем-фарба для волосся без аміаку Palette Naturals 5-0

Фарбу обирала у фізичному магазині, хотіла без PPD, зупинилась на Palette Naturals без аміаку, обираючи відтінок зі скромної, нудної палітри, вподобала колір 5-0 і захотіла зробити темний корінь. Мій власний колір волосся між 6 та 7, золотаво-попелястий, зазвичай я беру фарбу на рівні темності 6 під свій колір волосся, цього разу розрахунок був на те, що порозважаюсь, походжу з темним коренем, а потім безаміачна фарба змиється без різкого переходу між фарбованим волоссям та власним корінням. Коштувала вона гривень близько 100 гривень на знижках.

Дорогою додому прочитала відгуки: волосся стає сухим, ламається, відпадає, випадає, фарба сивину не зафарбовує, нічим не змивається, при фарбуванні жахливо пахне. Згадала історію жінки, котра побрилась налисо і відростила свій колір, to get bold you should be bold.

Комплектація стандартна, є рукавички, бальзам, фарба та окисник. Не очікувала, що покладуть окисник 6%, це великий відсоток, нагадаю, що для фарбування всієї довжини краще брати відсоток менше.

Підготовка: волосся було не мите 5 днів і це було найважче, але потрібне, щоб воно та шкіра голови менше постраждали. Намастила обличчя двічі кремом, а вуха намастити забула, шкіра вух постраждала, зраділа, що не викинула старий светр, якраз згодився. Змішала фарбу у пластиковій ємності, в котрій колись був смачний сметанковий десерт. Суміш була густа, пахла нормально. Наносила рукавичками, промастивши все почала засікати час витримки 30 хвилин, в цей час переглядала чи не пропустила десь волосся, місцями поправляла, фарби вистачило, ще й трохи лишилось. Відчуття тепла при фарбуванні це нормально, шкіра голови не червоніла, фарба алергії не викликала, а на 27 хвилині почались неприємні відчуття. Хутчіш змила, спершу в рукавицях і простою водою, потім шампунем Shauma, ну щоб точно. За звичкою нанесла бальзам з саше на волосся відступивши від кореня, подумала, що якось не логічно, фарбую ж то я коріння, нанесла на коріння і шкіру голови. Витримала 2 хвилини, бальзам змився легко. За все фарбування волосин випало не більше ніж при звичайному митті, чого я не можу сказати про аміачну фарбу Palette, фарба без аміаку сподобалась мені значно більше. Стан волосся після фарбування нормальний, так, волосся після фарбування стає сухішим, тому що пошкоджується (освітлення пошкоджує волосся більше ніж фарбування в темні тони).

І от результат (фото до немає), як бачите, при різному освітленні колір має зовсім різний вигляд, а інакше не буває. В житті різкого переходу між фарбованим корінням та основною масою волосся немає, але таке враження, що очі та брови стали більш виразними. Nice.

Крем-фарба для волосся без аміаку Palette Naturals 5-0
Крем-фарба для волосся без аміаку Palette Naturals 5-0
Крем-фарба для волосся без аміаку Palette Naturals 5-0
Крем-фарба для волосся без аміаку Palette Naturals 5-0
Крем-фарба для волосся без аміаку Palette Naturals 5-0