ksnklb

Гарне зволоження зони навколо очей

Гарне зволоження зони навколо очей

Я вже давно додала зволожуючі засоби для зони навколо очей у свою рутину, адже цю зону не варто ігнорувати. Шкіра у цій зоні тонша, ніж на обличчі, відповідно кремчики вартує обирати інші, легші.
У цьому крем від Hillary мені сподобався, він має легку, та навіть водянисту консистенцію, завдяки чому швидко вбирається та не обтяжує. Тому я не боюсь наносити цей кремчик і на повіки. Колір білий.
Оскільки я не маю проблем з набряками та темними колами, то основний запит – хороше зволоження, і я його отримую, без липоксті та жирності у цій зоні. Інколи все ж мене турбують мішки під очима, та фініш цього кремчику все вирішує. Справа у тому, що крем залишає такий сяючий фініш, завдяки якому певні недоліки у цій зоні менш помітні, і загалом шкіра виглядає здоровою, більш свіжою.
З цікавого, у складі є зволожуючі компоненти, кофеїн, Аскорбілглюкозид (є похідним L-аскорбінової кислоти, водорозчинна форма вітаміну С у поєднанні з цукром глюкозою), олійки, пантенол, консерванти, і в кінці зазначено ароматизатор, ну і так, легкий кремовий запах я відчуваю, та він не дуже яскравий.
Ну і флакончик з-під крему викликає позитивні емоції) він зроблений з міцного матового пластику, дизайн мінімалістичний, та при цьому такий зручний. Щоб витягнути помповий дозатор, потрібно прокрутити кришечку, а так він схований, тобто перевозити такий крем буде дуже зручно, адже не буде ризику, що він десь виллється. Об'єм 15ml.

Гарне зволоження зони навколо очей
Гарне зволоження зони навколо очей
Гарне зволоження зони навколо очей
Гарне зволоження зони навколо очей
Гарне зволоження зони навколо очей