alena.rosee

Інвестиція в Красу | HILLARY

Інвестиція в Красу | HILLARY

Ензимка, яка змінить ваше уявлення про звичайні ензимні пудри. 💜

Сказати що я здивована? о так. Це справжня інвестиція в красу.

Читай далі що і як працює в цьому диво-засобі 🌿

Пакування: лаконічне та стильне пакування засобу, картонна коробочка , де вказано всю інформацію та сам флакон з пудрою: пластикова тара, пудра дозується нормально, невеликими порціями.

✨Консистенція: дрібнодисперсний порошок світло-блакитного кольору

✨Запах: пахне як люксові ензимки , трошки крохмалем, трошки косметикою

🌿Активні компоненти:

Склад:Maltodextrin, Sodium Cocoyl Glutamate, Silica Silylate, Inulin, Alpha-Glucan Oligosaccharide, Spirulina Platensis Powder, Niacinamide, Protease, Lipase.

  1. Maltodextrin: Полісахарид, який зволожує шкіру та стабілізує формули продуктів.
  2. Sodium Cocoyl Glutamate: М'який поверхнево-активний агент, який очищає шкіру, не викликаючи подразнень. Підходить для чутливої шкіри.
  3. Silica Silylate: Водорозчинний кремнезем, який може використовуватися для покращення текстури та в’язкості продукту, а також має абсорбуючі властивості.
  4. Inulin: Пребіотик, який зволожує шкіру та підтримує її мікробіом, покращуючи загальний стан шкіри.
  5. Alpha-Glucan Oligosaccharide: Ще один пребіотик, який живить корисні бактерії на шкірі, покращуючи її здоров’я.
  6. Spirulina Platensis Powder: Водорослі, багаті антиоксидантами, вітамінами та мінералами. Сприяє живленню та відновленню шкіри.
  7. Niacinamide: Вітамін B3, який зменшує запалення, покращує тон шкіри, зволожує та зміцнює шкірний бар'єр.
  8. Protease: Фермент, який допомагає розщеплювати білки. У косметиці може використовуватися для пілінгу та покращення текстури шкіри.
  9. Lipase: Фермент, який розщеплює жири. Може допомогти в очищенні шкіри від надлишків олії.

Тобто це засіб, який містить зволожувальні, очищувальні та живильні компоненти, що робить його корисним для догляду за шкірою, покращуючи її текстуру та загальний стан.

✨Ефект

Я пробувала досить багато ензимних пудр різних цінових діапазонів, воні дійсно відрізняються, і текстурою, і ефектом. Ця пудра мені нагадує справді люкс-продукт по ефекту. 🤩

Я беру невелику кількість, додаю водички, вспінюю та вмиваю обличчя, десь хвилинку масажую пінкою по шкірі по масажним лініям та змиваю теплою водичкою.

Знаєте, як то кажуть, ефект одразу видно, шкіра рівного тону, ідеально чиста, відполірована, і це при тому що сама пудра не містить ніяких абразивів!

Лице як яйце 🥚 ну це дійсно так 😁

Чорні цятки світлішають навіть при першому користуванні,  фантастика! 💜

При цьому шкіра не пересушена, вона очищена на 100%, але має не "висушений" вид.

Цей засіб став улюбленцем в моїй бьюти рутині, бо користування цією ензимною пудрою справжнє задоволення, а ще більше тішить стан шкіри після вмивання пудрою.

Рекомендую! 💕