alena.rosee

Мандариновий Швепс | LIPSS

Мандариновий Швепс | LIPSS

Якщо ви шукаєте якісний прозорий  блиск з суперовими доглядаючи властивостями та мега глянцем, придивіться до Мандарин Бренд Lipss

Я хоч і не фанат всяких бальзамів для губ, але ці штучка стала однією з улюблених серед губних засобів 🤩

натискай "Дізнатись більше", там покажу свотчі на губах та як він виглядає з олівцем в макіяжі)

Мандариновий Швепс | LIPSS

Чомусь була впевнена, що давно в Клубі розказувала про Мандарин , бо про Роуз писала тут:

Rose for Rosee | LIPSS |

https://club.makeup.com.ua/post/44265/

То ж виправляюсь, тим паче Мандарини вже наче актуальні)))

🍊Пакування: пластиковий тюбик зі зручним носиком-аплікатором, носик не шершавий, приємний. Сам блиск продається в коробочці, взагалі дизайн стильний, сучасний, часто колір тюбику повторює аромат та назву.

🍊Консистенція: густий гелевообразний блиск

🫧Запах: Мандариновий Швепс або Мандаринове Джинджеріно (безалкогольний італійський напій)

Смачно, не хімічно, дуж подобається , а восени та взимку це ще й аромат свят!

🌿Активні компоненти:

✨комплекс з міметичним пептидом у складі робить губи пухкішими та «наповненими»(
екстракт портулаку та вітамін Е забезпечують антиоксидантний захист та зволоження губ.

Ефект:

оооо ефект просто фантастичний! Блиск немов якийсь філлер заповнює губи, додає соковитість, обєм, нереально зволожує і живить.

Я , як писала, не фанат всяких бальзамів, о губи зазвичай в нормальному стані, але іноді від алергії , коли вона сезонно може обострятись, то губи трошки сухіші чим зазвичай, і цей блиск бальзам буквально за пару годин приводить їх в ідеальний стан.

При такому шикарному глянцю, липкості майже немає, авжеж якщо вам вітер буде дути в обличчя , то волося прилипне, але він не липкий як звичайні густі глянцеві блиски, наприклад МАС.

Для мене  саме прозовий відтінок став улюбленим, хоча зазвичай я такі не уже люблю, але цей чудово виглядає  і соло, і в комбінації з олівцями в денному макіяжі.

Якщо ви досі думаєте, чи потрібен вам цей ліппер, раджу все ж таки взяти базовий і познайомитись з продуктом, бо він дійсно чудовий 🤩

Свотчі на губах , подивіться який глянець! 🫧

В мене губи досить пігментовані , тому виглядає досить гарно на мій смак 💕

В макіяжі, додаю на губи олівець ну і покриваю губи блиском , він не тече , не виходить за контур .