Гала 💟 Ольга

Парфуми Tender heart aroma

Парфуми Tender heart aroma
Парфуми Tender heart aroma

Український виробник концептуальних ароматів з сировиною Італії, США, Франції.

Набір пробників на вибір. Я обрала 6 штук, можна обрати 5.

Приємно, що скляні парфуми з розпилювачем 3 мл. Достатньо та зручно, щоб обрати свій аромат і насолождуватися ним. Є розміри на 15 та 50 мл. Те, що я люблю, багато маленких баночок.🤩

Парфуми для мене не є слабкістю. Мені подобається цей фльор доглянутості, в якому останій акорд - це нанесення парфуму.

Аромат - це настрій та така собі "фотографія" спогаду. Завжди для мене аромати які я носила - машина часу, "фото" того часу. Якщо спогад про якусь людину, яка пішла з мого життя, то і парфуми більше не подобаються. Але хочеться наповнювати своє життя певними ароматичними нотами. Мій досвід парфумів не величний, ще не було використано більше 15 мл одного аромату. Я до них просто не повертаюсь, шукаю нове.

Звичайно, я хочу більш натуральні складові та щоб це був український виробник.

Почну з фаворитів і дійду до тих, які не вразили.

🛀Аромат свіжої лляної білизни та чистоти 🤍

Верхні ноти: свіже повітря, цвіт бавовни, цитрус

Середні ноти: лаванда, жасмин

Базові ноти: білий мускус, сандалове дерево

Як каже мій чоловік - аромат прального порошку😁

Але для мене він цікавий. Дійсно асоціації з пранням, білизною, цією сушкою на сонечку. Я люблю прати вручну, для мене це символ ретельного очищення, машинка так не зробить😉 Не можу назвати аромат простим та легким, але дуже цікавий і мені найбільше сподобався.

Ноти: апельсин, лимон, журавлина, просекко, праліне

Цей аромат сподобався чоловіку. Каже молодіжно та солодко. Цитрусові ноти разом з праліне. Такий собі безтурботний вечір в парку розваг з цукровою ватою та радощами. Все життя попереду, головне вдягати шапку, як мама каже.😀

Дійсно приємний та піднімає настрій. Другий мій фаворит.

Ноти: грейпфрут, апельсин, манго, кедр

Цей приємно цитрусовий вайб гарного настрою. Після цього поєднання дуже хочеться грепфруту. Я прям йду в магазин і потім ласую грейпфрутом, не жартую. Такий він натуралістичний цей аромат. Хоча я поки не розумію як його носити, бо голодною не треба точно🤣 Але гарний настрій з'являється одразу!

Аромат теплого весняного повітря та оберемку пахучого бузку, міцно затиснутого у долонях. Аромат спокою та надії на безтурботне літо ☀️

Верхні ноти: зелені квіти

Ноти серця: бузок, конвалія

Базові ноти: пудра, аміріс

Аромат бережу на весну. Дуже п'янкий, приємний. Обожнюю бузок, конвалію. Приємні теплі спогади🌺

Освіжаючий аромат лавандових полів та літнього вітру 💛

Верхні ноти: цитрусові, бергамот

Ноти серця: лаванда

Базові ноти: камфора, кедр

Я люблю лаванду, але ця мені не дуже зайшла бо нагадує ефірну олію, таку лікарську. Так, цей аромат буде триматися на одязі та шкірі, але він такий звичний і чистий. Чогось я очікувала інакшого. В поєднані з кедром мені не дуже.

Ноти: неролі, рожевий перець, ірис, жасмин, троянда, ваніль.

Я обожнюю троянду, чайну, були такі надії. Але Ірис все псує, жасмін мене душить, троянди не відчуваю. Якось не зайшло, можливо треба почекати.

Загалом мені сподобався цей бренд, пакування, розміри парфумів, аромати. Є багато щє пропозицій в них, я буду пробувати надалі🤩