ksnklb

Знайомство з кислотним пілінгом для шкіри голови

Знайомство з кислотним пілінгом для шкіри голови

Скраби для шкіри голови я використовую вже доволі давно, а от з кислотним пілінгом я познайомилась нещодавно)
І щоб довго не тягнути, він виправдав мої очікування, адже очищає шкіру голови не гірше, за звичайні скраби. Я навіть була здивована тим, що не змогла одразу зробити свій звичний проділ, адже після використання цього скрабу та безсульфатного шампуню, корені волосся були об'ємними та не піддавались вкладанню одразу. І так, жодних ознак лущення чи свербіжу навіть близько не було, адже пілінг чудово очистив шкіру голови, при цьому не пересушив її.
Також він може підійти людям, які не люблять звичайні скраби, адже тут жодного натяку на скрабуючі частинки (знаю, що багатьом їх важко вимивати з волосся). Пілінг має гелеву консистенцію, загалом рідку, завдяки чому практично невідчутний на шкірі) так, відчувається певна волога при нанесенні і все). Запах у нього свіжий, трохи нагадує кисле яблуко.
Цей засіб поміщений у зручну пляшечку з м'якого пластику, об'ємом 100ml. Дизайн простий, повністю у стилі Joko Blend, досить приємний та зрозумілий. Мені дуже подобається саме дозатор у цій пляшечці, адже це тонкий носик, що дозволяє легко та без зайвих рухів нанести пілінг по усіх ділянках голови.
Виробник рекомендує наносити пілінг на суху шкіру голови, додатково розприділити його масажними рухами та залишити на 5-10 хвилин. А потім, звісно, змити його разом із шампунем. Вже під-час нанесення шампуню, відчувається, що корені волосся стали м'якшими.
З цікавого, у складі є молочна кислота, гліцерин, глікольова кислота, яблучна кислота, лимонна кислота, гідролізат кератину, екстракт череди, екстракт імбиру, екстракт кропиви, пантенол.

Знайомство з кислотним пілінгом для шкіри голови
Знайомство з кислотним пілінгом для шкіри голови
Знайомство з кислотним пілінгом для шкіри голови
Знайомство з кислотним пілінгом для шкіри голови