Hanna Domashenko

Любові не сталося: гіалуронова кислота, якій другий шанс вже не допоможе

Любові не сталося: гіалуронова кислота, якій другий шанс вже не допоможе
Любові не сталося: гіалуронова кислота, якій другий шанс вже не допоможе

Про гіалуронову кислоту багато говорять: здавалося б, це базовий компонент в косметиці, який повинен дарувати шкірі зволоження та підходити будь-якому типу шкіри.

Цей крем від Q+A має в своєму складі гіалуронову кислоту. Сироватки мені не підходили, тому цього разу я вирішила спробувати її у вигляді крему. Бренд Q+A знаю давно і дуже поважаю їх за доступну ціну на топові засоби у складі яких можна обрати активи за потребами своєї шкіри.

Любові не сталося: гіалуронова кислота, якій другий шанс вже не допоможе
Любові не сталося: гіалуронова кислота, якій другий шанс вже не допоможе

Сам крем білого кольору, він не надто жирний, але і не надто легкий; не має аромату, тому повинен підійти навіть чутливій шкірі. Саме пакування - це якісна туба, як у стандартних кремів для рук.

Користуючись цим засобом, я очікувала, що моя комбінована, проте зневоднена шкіра, стане гарною та пружною. Проте я отримала лише мілкі висипання по всьому обличчю. Я робила паузи з цим засобом, бо була не впевнена чи то може бути якоюсь алергією... Але в проміжках паузи від цього крему - висипання притухали, а починаючи користування - знову проявлялися.

Я намагалася такими "хвилям" приручити цього дракона пів літа та осінь, але все марно! Я лише знущалася над станом свого обличчя. Тому припиняю користування цим кремом і, на жаль, мушу з ним попрощатися. Всі мої експерименти з гіалуроновою кислотою були просто справжнім фіаско!

Може в кого є рекомендація засобів з гіалуроновою кислотою, які б не провокували висипання чи це якась фантастична історія і висипання вона викликає у всіх?..