Ta_nyaaaaaaa

Від любові до ненависті всього… 2 години!

Від любові до ненависті всього… 2 години!
Від любові до ненависті всього… 2 години!
Від любові до ненависті всього… 2 години!

На жаль, цей санскрін став першим засобом бренду, який не підійшов моїй шкірі.

Наразі моя шкіра гіперчутлива, місцями суха з лущенням, сліди дерматиту, що майже минув. Вирішила, що на даний момент буде дуже влучним спф, який здатен бодай трішки нейтралізувати почервоніння, вирівняти тон і, звісно ж, гарно захистити.

Від любові до ненависті всього… 2 години!

🌱 фізичні фільтри (оксид цинку і діоксид титану)

Тобто його треба поновлювати - це мінус, але він чудово підходить чутливій шкірі, вагітним - це вагомий плюс

🌱 зелений комплекс (екстракти гречки, портулаку, полині, овочів) - освіжає, зменшує почервоніння і регулює роботу сальних залоз, посилює антиоксидантний ефект

🌱 ніацинамід- зменшує почервоніння та запалення, вирівнює тон, зміцнює захисний бар’єр

🌱 екстракт листя чайного дерева - заспокоює подразнення та свербіж, знижує активність сальних залоз

🌱 екстракт полину має потужні антибактеріальні властивості

🌱 екстракт хауттбйнії серцевидної має заспокійливу дію, допомагає зменшити реактивність шкіри, очищує пори та тонізує

Сам крем має рідку консистенцію, що більше нагадує сироватку, з таким приглушеним натуральним зеленим відтінком.

Аромат легкий трав‘янистий, зовсім ненав’язливий.

Розподіляється по обличчю не так легко, як санскріни на хімічних фільтрах, до яких я так звикла. Він залишає тонку плівку, яка не відчувається, але можна роздивитися. Дійсно він вибілює шкіру обличчя, видимо маскує почервоніння і миттєво заспокоює шкіру, знімаючи запалення й свербіж.

Цим він відразу мені ДУЖЕ сподобався.

…АЛЕ 😒

Як відомо, спф на фізичних фільтрах треба поновлювати кожні 2-3 години. Я таке не люблю, часто вважаю це негігієнічно і незручно у буденному житті, не на відпочинку (а спф то використовую не лише на відпочинку, а круглий рік у звичних усім умовах).

Так, уже через 2.5-3 години я відчула сухість у зоні дерматиту і навіть на лобі. Подивилася у дзеркало і побачила ЛУЩЕННЯ 😳 Яких до нанесення не було.

Це з урахуванням того, що попередньо шкіру зволожувала тонким шаром крему.

Я засмутилася, бо по ефекту маскування і за першими відчуттями сонцезахисний крем з екстрактом чайного дерева здався супер-комфортним та дієвим. Але відчуття сухості, стягнутості і лущення перекреслили всі переваги.

Шкода, бо я б обрала цей крем, адже на повсякдення він міг би замінити тонуючий засіб або, як мінімум, кольоровий коректор.

До того ж, усі засоби бренду раніше ідеально підходили мені… Гель для вмивання з цієї ж серії просто неймовірний!

Тим не менш, санскрін з цього допису радила б пробувати ЛИШЕ власницям жирної шкіри, у тому числі проблемній, котра потребує матування. І знайомство розпочинати виключно з пробника.