ksnklb

Легка текстура та хороше зволоження

Легка текстура та хороше зволоження

Я вже не раз писала про те, що з кремами для обличчя у мене складається по-різному) у мене комбінований тип шкіри, і вгадати з потрібною текстурою не просто.
Зараз я переважно використовую крем від Hillary, і він самого флакону я в захваті) він виконаний з надійного матового пластику, а дозатор з'являється при прокручуванні, що дуже зручно, адже такий флакон можна сміливо перевозити. Дозатор – помпа, видає продукту оптимально за один натиск. Об'єм 30ml, загалом середній об'єм, як для крему для обличчя.
А тепер ми підійшли до цікавого – текстури) вона білого кольору, легка та навіть наче трішки водяниста, та вона дууже поживна насправді 😉. Це те, що потрібно для шкіри у цю пору, адже особисто у мене з першими приморозками, можуть з'являтись лущення.
Цікаво і те, що крему потрібно зовсім трішки, принаймні для моєї шкіри. Якщо взяти більше, то вона його одразу не поглинає, адже, повторюсь, він досить поживний попри легку текстуру.
Запах косметичний, на шкірі не залишається і не заважає.
Загалом, крем створює досить приємний фініш на шкірі, з легким натуральним сяйвом. Пори не забиває, не підкреслює їх, може навіть трішки маскує нерівності.
По цьому кремчику не скочується спф, що дуже зручно. Взагалі, він досить комфортно лежить на шкірі, без жирності та липоксті.
Крем мені подобається за справді дуже хороше зволоження, та навіть живлення, це добре відчутно на дотик – шкіра стає м'якою та більш еластичною.
Це не дивно, адже у складі можна знайти зволожуючі компоненти, олію виноградної кісточки,пантенол, лимонну кислоту, антиоксиданти та AA2G™ – Ascorbyl Glucoside (стабільна форма вітаміну С).

Легка текстура та хороше зволоження
Легка текстура та хороше зволоження
Легка текстура та хороше зволоження
Легка текстура та хороше зволоження
Легка текстура та хороше зволоження