alena.rosee

Ідеальні губи | Bless Beauty

Ідеальні губи | Bless Beauty

Всім привіт! 💕

Я люблю глянцеві густі блиски , які дають і візуальний обєм , і зволоження, тому ця новинка мене порадувала 🤩 Показую свотчі 03 та 05 та улюблене осінне комбо продуктами Bless Beauty 💕

натискай "дізнатись більше" 💜

Ідеальні губи | Bless Beauty

✨Блиск має гарне пакування , це напівпрозорий тюб з сріблястими елементами , через упаковку видно сам колір продукту , тому при колекції таких блисків - це зручно 😋

✨Аромат цукерковий🍭 так пахне монпас'є в отіх гарних баночках 🍬

✨Блиск має густу , тянучу консистенцію ✨

✨Не розпливається за контур (навіть без олівця), глянець та блиск тримаються досить довго .

✨Після блиску губи нереально зволожені , м'якенькі.

✨Сам блиск не робить білої полоски на губах , не западає , наноситься рівномірно , до речі і має зручний аплікатор , пластиковий , скошений , гарно відполірований )

По стійкості : якщо не їсти то взагалі глянець тримається довго, а перед обідом я промакую губи серветкою сама )

Давайте дивитись відтінки 🤩

Це молочний напівпрозорий блиск , з блідою розовинкою.

На губах робить глазурований фініш, наче прозорий, але з легким молочним відтінком ✨

Нагадує льодяник, блиск прозорий , ягідного полуничного кольору з досить крупними блискітками, на губах блискіток мало , блиск дає прозорий фініш , з легкою яскравістю за рахунок того що сам має червоний підтон 🍓

Губокомбо осінне таке:

гелевий олівчик 308 та блиск 05, виглядає круто , правда ? 🖤