Mila__Mi

Така затишна новинка від Joko Blend

Така затишна новинка від Joko Blend

Не перестану повторювати, як я люблю засоби по догляду за тілом - гелі, крема різних текстур, лосьйони і таке інше 🥰

В далекому 2021 році у Joko Blend були гелі для душу, кольорові, перламутрові і дуже ароматні з дозаторами і в прозорих пляшечках (як їх гелі для інтимної гігієни), але не парфумовані. Пізніше їх зняли з продажу (в тому ж році, якщо я не помиляюся).

Зараз же новенькі гелі - парфумовані, в більш естетичному та якісному пакуванні і у парі з парфумованими лосьйонами 😍

Всього у бренда вийшло три гелі для душу з різними парфумованими композиціями і до них три лосьйони у пару. Сьогодні хочу розповісти вам про одну з цих парфумованих пар ⬇️

______________________________________________
Vanilla Blossom 🌸
Верхні ноти: ваніль, кокос
Ноти серця: кашемірове дерево, боби тонка
Базові ноти: мускус, солодка амбра, сандалове дерево
______________________________________________

Така затишна новинка від Joko Blend

Дуже красива та естетична пляшечка з якісного та щільного пластику, в ніжно-рожевому, трохи пудровому відтінку.

На звороті можна знайти парфумовану композицію, склад, опис та іншу інформацію про засіб.

У складі містить м'які очищуючі компоненти на основі кокосової олії, а також зволожуючі та заспокійливі компоненти (сорбітол, пантенол, алантоїн).

Кришка формату фліп-топ, гарно відкривається і надійно закривається.

Аромат мені особисто він нагадує солону карамель, посиденьки біля моря, ванільно-вершові, кокосові ноти в поєднанні зі свіжістю мускусу і теплотою амбри.

Він затишний і дуже приємний, але при цьому не приторно солодкий.

Колір прозорий. Консистенція гелева, середньої густоти (не рідкий).

Піноутворення тут розкішне, гель при контакті з водою швидко утворює густу та пишну пінку, яка наче огортає тебе у свої обійми 🫂

Очищення та стійкістю аромату на шкірі:
Гель дійсно якісно очищує шкіру тіла, але при цьому дуже делікатно, не викликаючи сухості чи стягнутості після використання. Також після нього немає відчуття плівки, наче недозмив гель.

Шкіра після нього очищена, м'яка та гладеньке на дотик. І приємний бонус - аромат гелю тримається на впродовж декількох годин після прийняття душу.

*P.s. наразі це один з найулюбленіших гелів для душу 😉

Пакування та дизайн ідентичне гелю для душу, тільки тут інший дозатор - дозуюча помпа, що дууже зручно. На поличці у ванній кімнаті виглядає дуже aesthetic 🩷

На звороті можна знайти парфумовану композицію, склад, опис та іншу інформацію про засіб.

У складі з активних компонентів містить: кокосову олію (зволожує, живить, пом'якшує та розгладжує), екстракт орхідеї (зволожує та утримує вологу у шкірі, омолоджує та захищає від сонячних променів), вітамін Е (антиоксидант, захищає шкіру від негативного впливу навколишнього середовища), екстракт квітів маної (зволожує, пом'якшує, регенерує), пантенол (зволожує та заспокоює шкіру), каприлові тригліцериди (зволожує та пом'якшує шкіру).

Дозатор-помпа працює злагоджено, добре видає засіб, не плюється. Має також фіксатор, від випадкового натиску.

Аромат східний до гелю для душу, але тут він більш кремовий та яскравіше виражений. Карамельно-кашемірово-ванільно-вершково-кокосові ноти в поєднанні з мускусом, амброю та віддалено можна почути древесну ноту сандалу.

Аромат, який огортає тебе наче у затишний светрик, даруючи затишок та створюючи романтичну атмосферу.

Колір білий. Консистенція щось середнє між лосьйоном та молочком, легенька, але поживна.

Як на дії та яка стійкість аромату на шкірі?
Лосьйон гарно розподіляється по шкірі, поглинається буквально за кілька хвилин, не лишає липкості чи відчуття жирної плівки.

Він прекрасно та глибоко зволожує шкіру, усуваючи сухість, пом'якшує її, роблячи гладенькою на дотик.

Аромат на шкірі відчувається впродовж усього дня, тут навіть парфуми наносити не хочеться.

Лосьйон прям 10/10, без перебільшень, мені прям дуже сподобався

Загалом це прекрасна парфумовано-доглядова база для шкіри тіла. За ароматом, як на мене ідеальні на осінньо-зимовий період 🍂

Дівчата, хто любить ніжні, вершкові, карамельні, мускусні та затишні аромати, дууже раджу спробувати. Ця парочка неодмінно підкорить ваше сердечко 🩷