A.

Cosrx Acne + Pimple Master Patch

Cosrx Acne + Pimple Master Patch

Ці гідроколоїдні патчі для акне та прищів і працюють, і не працюють - залежить від ваших очікувань.

Я вперше їх купила приблизно рік тому для того, щоб відівчити себе чіпати своє обличчя. З таким завданням вони справились. Мені було психологічно легше, коли я ними користувалась. З ними я ходила в супермаркет, на пошту:)

Тепер питання: чи зменшують вони запалення? В мене справді зменшували, зазвичай зникало почервоніння через декілька годин носіння.

Проте, вміст акне вони в мене витягнули лише 1 раз (мабуть той малюк був і так "готовий" покинути моє обличчя). Я читала, що дерматологи взагалі радять їх наклеювати на вже відкриті прищики для швидшого загоєння.

Ще можу підтвердити те, що й усі кажуть про патчі - якщо у вас багато прищів, то в такому засобі нема сенсу, бо за один раз доведеться витратити 1/4 пачки. Тому я вважаю, що це непогана штука, якщо у вас нечасто з'являються запальні елементи.

PS. У коментарях порадили, що справді треба наносити гідроколоїдні патчі на відкриті прищики, тоді вони будуть працювати! Дякую, DEPECHE GIRL:)