M O N D ✨️

Кавунчик, чи бути тобі моїм фаворитом?

Кавунчик, чи бути тобі моїм фаворитом?

Garnier представляє цю маску як універсальний засіб 3 в 1 для тонкого волосся, що потребує об'єму. Вона має:

  • Зволожувати
  • Надавати об'єм
  • Покращувати текстуру волосся

Пакування нового дизайну мені подобається, незважаючи на надмірну яскравість. Я бачила стару версію і вона мене не чіпляла взагалі. А ось у червоній баночці щось цікаве є. Упаковка зроблена з міцного пластику. Для мене це найзручніша форма баночки масок для волосся. Засіб легко дістається і можна використати у повному обсязі.

Об'єм: 390 мл

Маска містить ряд корисних компонентів (на 97 % складається натуральних компонентів):

  • Екстракт та олія кавуна: багатий на вітаміни, амінокислоти та антиоксиданти, зволожує волосся, має відновлювальну дію
  • Гліцерин: допомагає утримувати вологу
  • Олія соняшникова : живить та пом'якшує волосся
  • Соєва олія :захищає волосся від пересихання, запобігає втраті води

На сайтах здебільшого пишуть ще старий склад. І скажу чесно, він більш різноманітий і цікавий щодо олій та екстрактів.

Текстура на вигляд жирненька, здається більш олійною, ніж у інших масок. Мені подобається. Вона легко наноситься і швидко насичує волосся. Аромат мені не дуже сподобався. Нагадує жуйку... дуже штучний запах. До того ж інтенсивний, через що здається нав'язливим. Спеціально порівняла аромат маски та натуральної олії кавуна. Справжня олія має легший, більш природний запах. На волоссі аромат зберігається у перший день після миття.

Кавунчик, чи бути тобі моїм фаворитом?
Кавунчик, чи бути тобі моїм фаворитом?
Кавунчик, чи бути тобі моїм фаворитом?
Кавунчик, чи бути тобі моїм фаворитом?
Кавунчик, чи бути тобі моїм фаворитом?
Кавунчик, чи бути тобі моїм фаворитом?

Усі маски Garnier Fructis HairFood мають три способи використання:

  1. Як маска: Нанесіть на вологе волосся на 3-5 хвилин, потім змийте.
  2. Як кондиціонер: Швидко нанесіть і змийте після шампуню.
  3. Як незмивний догляд: Нанесіть невелику кількість на кінчики сухого волосся.

Перші два варіанта мені підійшли. Третій склеює волосся, швидко робить пасма брудними.

Розхід помітрний. Моє волосся часто дуже швидко поглинає маску. Здається, що волосся не може насититися нею. Після кількох тижнів використання можу сказати, що ця маска має як плюси, так і мінуси.

Позитивні моменти:

  • Пом'якшує волосся
  • Непогано зволожує
  • Зручна у використанні

Негативні аспекти:

  • Волосся стає неслухняним, його складно укладати
  • Видимі результати з'являються поступово через деякий час
  • Запах кавуна інтенсивний і може здатися нав'язливим

"Кавун" підійде кучерявим дівчатам. Маска майже не розгладжує волосся, обтяжує за рахунок олій. Пасма легко набувають завитки.

Щодо об'єму, я не помітила змін На корені маску не наношу, бо потрібно буде мити коріння частіше. А на довжині об'єму як не було, так і немає.. Хіба що, може пушитися (особливо на другий-третій день).

Тож, "Кавун" не став моїм фаворитом. "Папайя" так і залишилася улюбленою серед Garnier Fructis HairFood .

Огляд маски "Папайя" - https://club.makeup.com.ua/post/51914/

Огляд маски "Банан" - https://club.makeup.com.ua/post/35345/

____________

Маска 3 в 1 "Кавун" для тонкого волосся, що потребує об'ємуGarnier Fructis HairFood