Хаiт Маргарита

Тіні, які зможе розтушувати кожен!

Тіні, які зможе розтушувати кожен!

"Я не користуюся тінями, бо це довго.

Бо в мене руки не з того місця.

Бо це дуже складно.

Бо це ще потрібен пензлик, а я не знаю який придбати."....(с)

Що я тільки не чула від дівчат на уроках по "макіяжу для себе"🤪🤪🤪

Всі ці "аргументи" закінчувались, коли я пропонувала спробувати один офігезний косметичний продукт - кремові тіні! 🌟

Кремові тіні - це моя потаємна пристрасть! Я обожнюю цей продукт! 🥰

Чому?

Загинайте пальці! 🖐

1. Кремова текстура - це така текстура, яка зливається з поверхнею шкіри, тому красиво виглядає на будь-якому повіці! Навіть віковому. Головне - правильно цю тектуру підібрати 😉

2. Це дуже простий у використанні продукт.

Існує таке хибне переконання, що кремові тіні дуже складні у використанні. Але це - НЕПРАВДА! Адже їх можна нанести пальчиком та легко розтушувати без плям!🤩 Як на мене, використання кремових тіней - цей найшвидший повсякденний мейкап очей у світі!

3. Вони багатофункціональні!

Їх можна використовувати як моно-продукт, або як базу під тіні.

А ще - малювати стрілки, наносити на губи, або на щоки. Але про це - згодом😉

ПЕРЕКОНЛИВО ЗВУЧИТЬ? Вважаю,що так👌

Скажу вам так - жоден макіяж, який я роблю, не обходиться без кремових тіней. Навіть nude-makeup.

Але, щоб у вас з кремовими тінями склалося кохання, як і у мене, треба знати кілька правил їх використання:

📌 Підготуйте повіко правильно!

-перед нанесенням кремових тіней я прибираю зайву вологу та жир з повіка. Можна протерти міцелярною водою та дати повністю просохнути. Якщо ви - власниця відкритого (не нависаючого) повіка, то можете пропустити цей пункт🙃

- завжди наношу малееееньку крапельку консилера на зону під бровою, але не сильно заходячи вниз, щоб не зачепити рухоме повіко. Для чого я це роблю? Щоб ваші кремові тіні гарно і рівномірно втушовувались у складку повіка без зайвий танців з бубнами.

- ніколи не наношу консилер на рухоме повіко, тому ще це зайвий і непотрібний шар, який ще й може позначитися на стійкості кремових тіней.

- якщо ви - власниця нависаючого,масного повіка, і там нічого не тримається, то ваш останній крок - це або припудрити прозорою розсипчастою пудрою(є дівчата,яким вистачає цього методу) , або нанести прозору базу під тіні тонким шаром по рухомій повіці до складки. Експериментуйте 😉

📌 Не наносьте відразу багато!

Це не буде гарно виглядати: великий шар тіней або зробить текстуру повіка негарною, або текстура може потріскатися.

Наносьте потрошку, нашаровуючи за потребою.

📌 Оберіть правильний інструмент!

Особисто я вважаю, що найкращий інструмент по роботі з кремовими тінями - це ваш безіменний палець. Я собі на очі саме таким способом наношу))

Але, якщо ви полюбляєте пензлі - то обирайте правильний!

(приклади прикріплю😉)

По-перше, пензель для кремових тіней обов'язково повинен бути синтетичний!

По-друге - звертайте увагу на форму пензля.

Плаский - більш підходить для створення підложки під сухі тіні. Таким пензлем починайте нанесення від края вій та підіймейтеся вище до складки.

Пухнастий пензлик - більш підходить для швидкого експрес-мейкапу, та з його поміччю вам вдасться зробити той самий плавний переход кольору в шкіру.

ЛАЙФХАК: чим тонша текстура тіней, тим легше повинні бути рухи пензлем по повіці. Не треба давити та намагатися "втерти" тіні у повіко!

📌 Що по текстурі?

Кремові тіні бувають різних видів - у баночках з кришечкою, у вигляді стіку (виглядають як товстий олівець, з якого вони викручуються), у пластиковій тубі с тонким носиком, та у пластиковому корпусі зі спонжиком.

Бувають матові, сатинові та з блискітками.

Якщо грубо розділити, то текстури кремових тіней є три - більш щільні(тугі), рідкі , та мусові (як взбитий легкий крем)

Обирайте собі вигляд та текстуру за смаком - тут обмежень немає, бо комусь подобається стримана матова текстура, а кому подавайте розкіш у вигляді блискіток😁

Єдине що можу сказати, що на віковому повіці, або повіці, яке схильне до складочок краще використовувати сатинові тіні.(вони будуть візуально згладжувати ці мілкі зморшки)

Я більш полюбляю сатинову текстуру, і вважаю її максимально простою у використанні - вони ніби самі розтушовуються і взагалі гарно виглядають на будь-якому повіці😉

ПОРАДА: якщо використовуєте тіні у баночках, то, поки ви малюєтесь, перевертайте баночку текстурою донизу, це потрібно для того,щоб до тіней поступало менше повітря, вони від цього швидше сохнуть , та втрачають свої якості.

Маю надію, що цим дописом переконала вас спробувати кремові тіні і перестати їх боятися. 😌

Дівчата, розповідайте - полюбляєте цей продукт чи ні? Чи були якісь розчарування при використанні кремових тіней?

Якщо будете активні, напишу для вас свій особистий top🔝 кремових тіней різної текстури та фішки роботи з ними😉