Alina_Demchenko

Як виглядає #mymorningroutine коли ти любишь поспати

Як виглядає  #mymorningroutine коли ти любишь поспати
Як виглядає  #mymorningroutine коли ти любишь поспати

Отдже як на справді виглядає мій ранок:

Будильник. Я шкандибаю на кухню. Якщо чоловік вже пішов на роботу в мене мінус дві справи - нагодувати наших "дітей" та заварити собі чай. Якщо ж він ще дрихне чи не встиг це зробити, я сонно питаюсь насипати їм їсти, коли ці три шкета питаються пригати за кормом.

Потім йде чайочок і погляди без думок у вікно. Коли я розумію, що все, залишилось не так багато часу, починається маленька метушня

По Багаточисельним проханням - ФОТО КОТІВ))))

Як виглядає  #mymorningroutine коли ти любишь поспати
Як виглядає  #mymorningroutine коли ти любишь поспати
Як виглядає  #mymorningroutine коли ти любишь поспати
Як виглядає  #mymorningroutine коли ти любишь поспати

Це мій перший етап і він найголовніший. Ні при яких обставинах я не повинна пропускати його. Всих нюансів розповідати не буду, але є те що можу.

Вітамінки. Майже всі я вживаю у обід, бо зранку не можу їсти нормально, а ось ці - достатньо хоча б вафельки чи чогось такого. Комплекс вітамінів В. За них ваша нервова система скаже величезне дякую. Нестача цих вітамінів не тільки сказується на нервовій системі а й на красі. Ломаються нігті, випадає волося, висипання і так далі. Так, все це може бути як раз через нестачу цієї групи. Але краще піти до лікаря. В мене 100% нестача і тому я їх приймаю курсом.

Що ж , тут все просто : якийсь гель чи пінка і все готово. Я не роблю пілінги, скраби, маски з ранку. Мені достатньо води і якогось засобу. Частіше за все я використовую саме пінки, бо так швидше. Якщо я бачу що моє лице неначе повітряна куля - тоді я користуюсь щіточкою, та роблю швиденько масаж. Трохи допомогає.

Ці засоби - ті, які я використовую зранку.

Мій фаворит, то яйце від Holika Holika.

Тут все теж мего просто. Після вмивання - стартер. Коли ще не підсох - крем для обличчя. На губи бальзам і все, я готова. Я навіть коли їздила на роботу до офісу - могла і не фарбуватись.

Не дивлячись на те що зараз я вдома і можу приділити бьюті рітуалам - більше часу, але в мене на це просто нема енергії і сил. Я становлюсь активна десь після обіду. А робити бьюті процудери у 14:00 то дивно трохи.

Зато я відриваюсь у вечорі)))