Євгенія 👩

Крем для рук O'Keeffe's "Working Hands" 💚

Крем для рук O'Keeffe's "Working Hands" 💚

Всім привіт ✌

Декілька років тому я познайомилась з кремом для рук "Working Hands". Тоді активно вирував коронавірус, і я безжально поливала свої руки спиртовим антисептиком.

Звичайно, завдяки цьому, моя шкіра була у жахливому стані - ранки, лущення і страшна сухість. Тоді легкі креми мені зовсім не допомагали, потрібно було щось серйозне, і я купила крем з багатообіцяючими відгуками - "Working Hands" від американського бренду O'Keeffe's. Ділюсь своїми враженнями👇

Крем представлений у баночці-шайбі. Баночка важкувата, але цілком компактна, її зручно брати з собою кудись у подорож.

Кришка відкручується, крем закриває щільно, не прокручується. У кришки прогумовані краї, що зручно при закритті банки, коли крем ще не повністю ввібрався в шкіру рук. Також, така поверхня забезпечує надійний захист від протікання і зберігання крему залишається комфортним та безпечним.

Вага: 96 гр. Вже додали б до 100😅. Витрата дуже економічна, крему вистачить приблизно на рік, навіть за умови щоденного використання всіма членами родини.

Крем має досить незвичайну текстуру - він дуже густий і щільний, мені навіть чимось нагадав віск. На дотик м'який, трохи в'язкий, але зовсім не жирний і в ньому не відчувається липкості та маслянистості.
Спочатку така текстура налякала, але виявилося, що крем тане при зіткненні зі шкірою та стає дуже пластичним.

Аромат крему нейтральний, практично невловимий. Однак, якщо дуже сильно принюхатися, то мені пахне воском, ніби свічка, що тліє. Не можу сказати, що це приємний аромат, але загалом він не викликає сильного дискомфорту.

Виробник рекомендує наносити крем тричі на день. Порада слушна, але якщо у вас дуже суха шкіра з явними ушкодженнями (така у мене була після антисептиків). Якщо шкіра просто суха, то можна наносити рідше.

Одного мазка кремом достатньо, щоб добре обробити шкіру двох рук. Виходячи з цього, можу сказати, що витрата дуже економічна.

У нанесенні текстура є досить цікавою. Спочатку вона зовсім не ковзає по шкірі через свою густоту. Потрібно почекати 5-10 хвилин, щоб текстура трохи підтанула, і тоді нанесення буде комфортним.

Крем приємно ковзає по шкірі, якщо на ній немає пошкоджень. Якщо ж шкіра обвітрена і з ранками, то текстура може трохи пощипувати, але терпимо.

Крем миттєво поглинається, незважаючи на свою щільну текстуру. Не залишає на шкірі липкості, жирності, стягнутості та плівки. Однак, тут потрібно враховувати кількість нанесеного крему, якщо його нанести з надлишком, можна отримати неприємну жирність.

До речі, крем відмінно підійде для нанесення на лікті чи п'яточки. Коротше кажучи, на ті ділянки шкіри, які найбільше схильні до огрубілості та сухості.

Розповідаю про переваги:

  • Ефективно зволожує і живить суху та пошкоджену шкіру рук. Крім цього, створює захисний бар'єр на шкірі, що допомагає зберігати вологу в ній.
  • Підійде для використання після роботи з водою, антисептиками, або в холодну пору року.
  • Може бути використаний на будь-якій частині тіла з сухою або огрубілою шкірою, крім обличчя, оскільки може бути комедогенним.
  • Заспокоює, знімає больові відчуття та почервоніння.
  • Загоює ранки, будь-якого походження.
  • Швидко вбирається, не залишає жирності та липкості. Однак, якщо не переборщити із нанесенням.
  • Підійде всім членам родини. Дуже економічна витрата.

До недоліків віднесу:

  • Специфічний аромат.
  • Дуже складно купити цей крем, тому що його постійно немає в наявності.

Крем дуже врятував мене, коли мої руки були у жахливому стані після антисептиків. Він прибрав ранки та лущення буквально за 3 дні активного використання. Зволожив шкіру і зробив її м'якшою. Купую баночку вже втретє, тому що це не просто крем – це рятівник. Хочу відзначити, що він підійде не тільки для критичних випадків!

Він також гарно працює на безпроблемній шкірі, яка потребує лише зволоження. Якщо ви шукаєте хороший крем для рук, то рекомендую "Working Hands"💚.