Anna_feerie

Cosrx Low Ph врятував мою спину від акне!

Cosrx Low Ph врятував мою спину від акне!

Про важливість делікатного очищення можна розмовляти вічно (хто не читав мій великий допис на цю тему, велкам, не пожалкуєте: https://club.makeup.com.ua/post/2585/).

Коли закінчився мій нейтральний гель для вмивання від Pyunkang Yul, було вирішено взяти Cosrx та Heimish (перший я вже пробувала, тож знаю, що він молодець, а ось другий хотілось також протестувати на своїй шкірі).

Cosrx Low PH morning позиціонується як засіб саме для ранкового вмивання (хоч на мій погляд чудово підходить і для вечірньої рутини). Це прозорий гель, що непогано піниться і має дуже....ні, не так - дууууже відчутний аромат чайного дерева)). В складі м'які миючі речовини, чайне дерево, похідна саліцилової кислоти. Ще є центела, пробіотики та інші компоненти, що заспокоюють шкіру.

Cosrx Low Ph врятував мою спину від акне!

На пару днів я припинила використання, натомість почала ще більше уваги приділяти захисному бар'єру (в цьому мені допомогла чудова есенція з азуленом від Tiam https://club.makeup.com.ua/post/2466/ та емульсія Rejuran https://club.makeup.com.ua/post/4676/).

Шкіра заспокоїлась, тож я знову дістала Cosrx Low Ph. І тепер він почав працювати, як треба (тож, зважте, що може бути дискомфорт, якщо ви, як і є, маєте порушений ліпідний бар'єр).

Справа в тому, що минулої осені я проходила курс фізичної реабілітації, який включав ЛФК та масажі. Все було добре, окрім реакції моєї шкіри на олію, якою користувалася лікар. До речі, не можу нарікати на той продукт, бо то був Bubhen з натуральним складом, скоріше, це моя індивідуальна реакція.

Спочатку в мене з'явилася сип. Потім стали виникати окремі червоні заралення. Я мазала все це, чим тільки могла на той час, ніби допомогло. Видимі елементи зникли, проте вся спина покрилася дрібненькими цяточками. Не знаю, як то називається, але відчуття будо таке, ніби я повалялася в піску, і ті пісчинки прилипли до шкіри. Хоча візуально все було нормально.

А потім настав пекельний час: по всій спині почали з'являтися болючі червоні фурункули, їх ставало все більше, а старі нікуди не дівалися. Я придбала аптечну мазь з азелаїновою кислотою, вона допомагала підлікувати запалення, але одразу поруч виникали нові і так по колу(((.

То справді було жахливо, ніколи в житті не пам'ятаю такої критичної ситуації саме не спині. Коли закінчилася аптечна туба, я в розпачі вирішила спробувати митися гелем від Cosrx. Під час душу наносила на уражені ділянки, залишала на хвилинку і змивала. Більше нічого (!) не мазала ані до, ані після миття.

Через кілька днів помітила, що нічого мені не болить на лопатках. Подивилася в дзеркало - висипи підсушилися, нових не з'явилося. Магія!!! Продовжую використовувати кожного дня, бо ще треба позбутися від слідів (далі планую додати ще засіб з кислотами, який прибере пост-акне та згладить поверхню шкіри).

Cosrx Low Ph Good Morning Gel - це реально класний засіб для вмивання для всіх, хто має хоч трошки проблемну шкіру (думаю, якщо шкіра без висипань, то можна обрати продукт з більш приємним ароматом😆). Та якщо ви маєте розширені пори, акне або таку біду, як була в мене - обов'язково спробуйте його хоча б в мініатюрі. Також це мастхев для підліткової шкіри (кислотне вмивання здатне суттєво покращити ситуацію, пов'язану з гормональною перебудовою організму).

Ось такий вийшов опус, вибачайте, що багато тексту, та я прагнула максимально детально описати продукт та його властивості. Всім весняного тепла і чистої сяючої шкіри! 🌸🌺🌸