O’Ostah

10 заповідей людини з проблемною шкірою (тобто, мої)

10 заповідей людини з проблемною шкірою (тобто, мої)

Косметика - це база. Але не доглядом єдиним💪

Не новина, що одноразові серветки - найбільш гігієнічний спосіб висушити обличчя. Для мене це вже звичка і я не уявляю, як можна інакше. Завжди вибираю тришарові серветки або цупкі паперові рушники, які добре вбирають вологу і не залишають на обличчі часточки целюлози.

Взагалі, можна навіть частіше. А ще я відмовилась від улюблених м’якеньких пухових подушок на користь штучних. Час від часу можна пройтись по ним відпарювачем, а влітку - закинути у пралку та просушити на сонечку.

Я не використовую проф.засоби, але придбала собі гарний килимок, з яким ця нудна справа стає трошки швидшою.

Як би мені не хотілось якнайшвидше від нього позбутись, я привчила себе не ковиряти той вулкан. Ліпше не стане, а ось отримати шрам чи колонію нових запалень - на раз-два. У мене два улюблені точкові засоби: Skin Academy Clear Target Gel (код на сайті: 635155) та Clarins My Clarins Clear-Out Targeted Blemish Lotion (код: 1142818). Зараз у моєму арсеналі їх немає, але є продукт, який мені не підійшов у якості повноцінного догляду, а ось локально - просто супер.

Багато років я зневажала поради відмовитись від скрабів та пілінгів з механічною дією. Мені дуже подобалось відчувати ту гладкість, дивитись на сяйво обличчя... Та дуже швидко шкіра видавала порцію підшкірників чи запалень. Тому зараз - тільки кислоти та ензимні пудри!

Я не проти механічної чистки в салоні, але в домашніх умовах дуже легко захопитись, втратити відчуття часу та простору. Щоправда, механічну щіточку я все ж лишила, для мене це ідеальна штука для очищення спини.

Найчастіше у мене запалення виникають у зоні щічок, тому одну я приношу у жертву) Легше вилікувати поодинокі запалення з однієї сторони, ніж тиждень ховати все обличчя.

Така моя особливість. Помітила, що чим менше я наношу на обличчя тон, тим чистіше моя шкіра (і так, я знаю все про правильне очищення після мейкапу). Тому точково наношу консилер, припудрюю обличчя і вчусь сприймати себе такою.

У мене завжди під рукою маленькі спиртові серветочки, якими зручно протирати екран телефону, окуляри чи навушники. Щиро рекомендую коробочки із доданих товарів. Вони бюджетні, у зручному форматі і вистачає їх надовго. У мене зараз від іноземного виробника, програють по якості, ціні і матеріалу.

Усвідомити, що ідеальні обличчя із соцмереж - це фільтри, вдале світло і ракурси. Не звинувачувати себе в тому, що стався рецидив. Не думати про те, що люди дивляться на кожен твій прищик - зазвичай вони взагалі цього не помічають і більше думають про свою зовнішність. Не лізти брудними руками до обличчя, щоб підправити тон. Витрачати час на догляд, відпочинок чи лікування, а не годинами роздивлятись кожну свою пору у дзеркалі Х10. ЛЮБИТИ СЕБЕ!

А скількох пунктів дотримуєтесь ви?😉