BELENKAYA

Кокосова олія від Botanioteka, або як я дізналася про новий спосіб застосування цього бестселлеру

Кокосова олія від Botanioteka, або як я дізналася про новий спосіб застосування цього бестселлеру

Пам’ятаю часи, коли кокосова олія була Святим Ґраалем для волосся та тіла. Куди його тільки не наносили))) З тих пір я так і не змогла відмовитись від цього продукту, навіть враховуючи різномаїття зволожувальних засобів. Давайте розкажу, для чого я його застосовую.

Починаю з традиційного огляду на баночку. В цей раз взяла маленький об’єм, тому що його вистачає дуже надовго. Ємність виготовлена з цупкого пластику та має кришечку, яка закручується. Це дуже добре, бо всередину не потрапляє волога і олія залишається свіжою протягом всього періоду користування.

За ці роки я встигла протестувати досить багато видів кокосових олій. Раніше у мене в голові була мулька, що чим дорожче — тим краще. Але зізнаюся, що різниці між дорогими та більш бюджетними варіантами я так і не відчула. Впевнена, що ваше тіло неперебірливе щодо сорту кокосів, тому якість сировини всюди здебільшого однакова :)

Кокосова олія така віральна в косметології і велнесс-сфері, тому що в її складі містяться кислоти (пантотенова, каприлова, миристиновая і фолієва), а також вітаміни В1 і С. Саме тому застосування даної олії для волосся та тіла є приємним, а головне — дієвим.

Для волосся я використовую олію досить обережно, тому що маю дуже тонке волосся, яке легко обтяжити навіть професійним доглядом, але якщо ви власниця густого, цупкого та пористого волосся східного типу — кокосова олія чудово доповнить вашу доглядову рутину та вдихне у сухі кінчики нове життя!

  • для зволоження дуже сухих ділянок тіла (п’яти, коліна, лікті, кутикули);
  • як засіб після гоління;
  • як нічна маска для губ та рук;
  • як додатковий інгредієнт живлення волосся (додаю половину ложечки в маску для волосся);
  • як очищувальний засіб для ротової порожнини (так-так!)

Якщо перші пункти дуже прозорі і пояснювати їх не потрібно, то на останньому пункті у вас точно виникли певні питання.

Справа в тому, що кокосова олія містить високу концентрацію лауринової кислоти, яка дозволяє усувати бактерії і боротися з неприємним запахом. Також вона сприяє зміцненню ясен, відбілюванню зубів, зупиняє запальні процеси, запобігає утворенню карієсу та зубного нальоту.

Олію можна додавати в зубну пасту або засіб для полоскання, що я, власне, і зробила. Стоматолог дала згоду, тому можна сказати, що реалізація цієї ідеї не пройшла повз лікаря. Результат приємно вразив, тому що мої чутливі ясна ще ніколи не були такими спокійними.

*На продукті вказано, що його можна використовувати лише для зовнішнього застосування, але для мене кокосова олія — це просто кокосова олія, харчова вона чи ні, тому якщо ви боїтеся, спробуйте на харчовій, а цю залиште суто для косметичних маніпуляцій :)

Гладенька, легенька, однорідна, наче взбиті вершки. А аромат… я думаю ви уявляєте. Справжній кокосовий рай🥥

Думаю, що серед нас немає людини, яка б хоч раз не скористалася цим чудовим засобом. Можливо у вас є свої лайфхаки по використанню кокосової олії?