SomovaFM

Як придати бровам глянцевого сяйва та приборкати зухвалі бровинки?

Як придати бровам глянцевого сяйва та приборкати зухвалі бровинки?

Отже ця ковбочка від Українського бренду Comex. У склад входить натуральні олійки. В середині емульсія напів-прозорого білого кольору з яскраво вираженим, але приємним, ароматом. При наявності олійок у складі сама сиворотка не є жирною.

На брови наноситься легко без якихось следів. Лише з початку вони трохи вологі, але волосочки не склеюються. При нанесенні на вії мені злегка пощіпує очі перші пару секунд , але терпимо. Проте частіше користуюся саме для брів двчі на день. Щіточка зручна для нанесення, але трохи шкрябається все ж таки.

Як придати бровам глянцевого сяйва та приборкати зухвалі бровинки?
Як придати бровам глянцевого сяйва та приборкати зухвалі бровинки?

Свої брови я фарбую і вже через два тиждені, зазвичай, фарба сходить та вони знов ніби розчиняються на моєму обличчі. Але після використання сиворотки вони наситились кольором - стали більш темніші, візуально наче густіші (не впевнена на рахунок росту нових бровинок, але ті що є стали наче товщі), точно гладкіші та з якимось "сяйвом" наче з обкладинки. Мої постійно стирчащі три бровинки на кінчиках вгамувались і тепер йдуть в один ряд зі свома родичами.
Неяких подразнень засіб не викликав. Тож буду користуватися й надалі, а його гадаю вистачить на довго, розхід мінімальний.