Oli Seagull

Моє перше знайомство з SPF

Моє перше знайомство з SPF

Цей SPF я купляла в травні минулого року і він був першим в моєму житті. Обирала прискіпливо, хотілось на хімічних фільтрах, хоч і боялась , що призведе до висипів. І потрібен був не дуже дорогий.

Обрала по відгукам, тоді він мені обійшовся до 250 грн.

Цей крем має в складі 5 хімічних фільтрів.

Почнемо з найгіршого -

Butyl Methoxydibenzoylmethane (самий застарілий, має низьку стабільність, може викликати дерматит, якщо у вас є схільність)

Далі краще!

Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid (достатьно стабільний, поглинає UVB, але не дає повного захисту від всього спектру UVA )

Ethylhexyl Salicylate (Захищає від UVB променів. Фільтр другого покоління)

Ethylhexyl Methoxycinnamate (Захищає від UVB променів)

Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine ( самий сучасний фільтр ,широкого спектру, допомагає стаблізувати інші фільтри.Максимально фотостабільний, Захищає від UVA та UVB променів.)

Окрім цього маємо в складі ніацинамід, екстракт алое вера, екстракт кавуна.

Склад не самий ідеальний, але і не самий поганий. Шаурма зі всіх поколінь хімічних фільтрів)

Ризикнула!

Доволі плотний, але не супер жирний.

Після наненсення першу хвилину шкіра місцями трохи червоніє, потім це проходить.

Моє перше знайомство з SPF
Моє перше знайомство з SPF
Моє перше знайомство з SPF

Трохи поблискує після нанесення.

Через хвилин 5 як він усядеться , я наношу прозору пудру ( друге фото - без пудри/ з пудрою).

На моїй комбі шкірі ( влітку більше жирна), матовість тримається 2-3 години, потім пудру можна оновити. Трохи відчувається на шкірі, але не критично)

На шкірі я його не переношую. Якщо приходжу додому вдень , то не чекаю до вечора, щоб вмитися.

Вмиваюся двома етапами ( міцелярний гель+ пінка).

Таким чином він не забив мені пори, шкіра не свербить, підкшірників не викликав.

Зараз він вже в рази подорожчав, то маю час пару місяців ним ще покористуватися, а далі за цю ціну може вже буду шукати щось цікавіше!

Але взагалі дуже не поганий!