Oli Seagull

Цікава новинка від Biotrade

Цікава новинка від Biotrade
Цікава новинка від Biotrade

Моя Sane з пшеничкою закінчилася, вирішила спробувати щось нове.

Гелями я рідко користуюсь , люблю більше пінки , але тут зацікавив склад. Простий , нічого зайвого, доволі безпечний.

(Aqua, Coco Glucoside, Polyquaternium-37, Charcoal Powder, Lactic Acid, Phenoxyethanol, Parfum, Ethylhexylglycerin).

М'який ПАВ, молочна кислота, вугілля. З гавнюшок віддушка і один консервант. Але порівняно з багатьма засобами для вмивання це майже нічого 🥴

Цікава новинка від Biotrade
Цікава новинка від Biotrade

Гель чорного кольору. Потрібно наносити на зволожене обличчя і розтирати 30 сек.

При розтиранні не піниться.

Мікросфери вугілля не тверді , не відчуваються як типовий скраб, швидко розчиняються і гель стає більш сірого кольору.

Шкіра приємна, м'яка, зволожена. Навіть коли не одразу нанесла тонер, її всеодно не встигло висушити і стягнути.

Прочитала відгук, що залишає сірий осад на обличчі, вирішила перевірити. Після вмивання цим гелем протерла обличчя спонжем з тонером, на обличчі все було чисто і тільки на шеї трохи спіймала сірості . Просто погано його змила в тому місці) Ну камон , чого очікувати від гелю з вугіллям 😅 Потрібно дуже ретельно його змивати! Його осад залишається і на раковині.

Не знаю, чи реально вугілля якось буде впливати на шкіру, а от молочна кислота робить свою справу, шкіра ну дуже класна.

Використовую зранку, бо із-за того,що гель не піниться , не можу зрозуміти , чи достатньо змиває мейк і в цілому весь бруд за день.