SomovaFM

Заспокійлива маска для обличчя від Joko Blend

Заспокійлива маска для обличчя від Joko Blend

Узяла на пробу маленький, як мені здавалося, пакетик альгінатної маски з екстрактом зеленого чаю та алое. Вона має пом'якшувати, запокоювати та зволожувати шкіру.

Відкривши упаковку почула легкий приємний, злегка навіть солоденький, аромат. Всередині білий порошок схожий на суху глину, з додаванням води стає ніжно салатового кольору. По інструкції треба було додати 50-60г води, але я здається переборщила. Та і самого пакетика мені б вистачило рази на 3 точно, знала б - поділила.

Заспокійлива маска для обличчя від Joko Blend
Заспокійлива маска для обличчя від Joko Blend

Субстанція була з комочками, проте на обличчя нанеслась нормально, трохи зтікала. Але за пару хвилин почала застигати як на обличчі так і у піалочці, перетворившишь за застигле щільне желе. Тож залишки довилось викинути. Протримавши на обличчі маску 20 хв, час її змінами - це лекго, вона відходить від обличчя майже одним шматком. Проте якщо вона потрапить на волосся, то треба буде змити за допомогою теплої води.

Після неї обличчя таке гладке та точно зволожене, зі своїми прямими обов'язкими справилась на ура. Додатково вона мені звузила пори та затягнула відкриті маленькі прищечки.

Алергії чи якихось подразнень маска не викликала, тож думаю що точно замовлю ще.