Lily♥️

SPF ПОТРІБЕН ВОЛОССЮ? ЗАСІБ ВІД REVLON,ВАРТИЙ ТВОЄЇ УВАГИ

SPF  ПОТРІБЕН ВОЛОССЮ?  ЗАСІБ ВІД REVLON,ВАРТИЙ ТВОЄЇ УВАГИ

Кондиціонер, який не потрібно змивати Revlon Professional Equave Sun Protection - це дуже гарний засіб, мені здається про який знає не кожна, він дійсно має багато переваг. Ділюсь.

Засіб попереджає сухість волосся та втрату пігменту навіть в умовах солоної морської води.

Основні складові:

  • Пшеничні протеїни. Роблять волосся міцним, насичують його вітаміном В. Підвищують стійкість локонів до вітру та сонця. Полегшують розчісування.
  • Молочна кислота. Приводить до норми рівень рН шкіри голови та волосся. Створює для них оптимальні умови. Стимулює легкий прикореневий об’єм.
  • Кератин. Реанімує пошкоджену структуру волосся, заповнює собою всі порожнечі. У результаті локони виглядають здоровими та щільними.
  • Вітамін Е. Зберігає волосся від ультрафіолету й дії вільних радикалів. Живить локони.

Властивості, які я відчула на своєму волоссі:

  • надає волоссю зволоження та живлення
  • волосся м'яке та гладке дотик
  • полегшує розчісування й укладку
  • УФ-фільтри -аби волосся не вигорало на сонці дійсно працює
  • має приємний цитрусовий аромат
  • засіб не обтяжує волосину

Засіб пердставлений у двох об"ємах : 50 мл та 200 мл

Я купувала у двох об"ємах. Маленький зручно брати в подорожі, я просто собі доливала з великого). Але у мене з маленьким стався трабл: спрей перестав працювати , не розпилював. Це мінус).

Спосіб використання:
Перед використанням потрібно добре струснути. Наносити на висушене рушником волосся. Не потрібно змивати.