Hanna Domashenko

Про мою улюблену ранкову рутину💌

Про мою улюблену ранкову рутину💌

Я обожнюю цю повсякденну рутину, якщо бути чесною. Обожнюю ранковий та вечірній догляд! Я безмежно люблю наносити вранці мейк... і навіть дистанційна робота не змогла разом з лінню перебороти в собі бажання доглядати за собою!

💌Мій ранок починається з гелю для вминання від Zein Obagi! Мені подабається цей продукт тим, що він суперово прибирає жирний блиск та гарно очищує та пробуджує шкіру!

💌Далі раз на 3-4 дні я використовую скраб від Zein Obagi! Це супер річ. Аналогічного скрабу я ще ніде не зустрічала - він в прямому сенсі слова полірує шкіру, прибирає проблему сухих, ороговілих ділянок шкіри при нанесенні тону.

💌З тією ж періодичністю я використовую мініатюру маски від Origins з рожевою глиною. Вона гарно очищує пори та заспокоює шкіру, якщо часом у вас є дрібні висипання.

Про мою улюблену ранкову рутину💌
Про мою улюблену ранкову рутину💌

💌Наступним кроком я наношу крем під очі від з аграновою олією від Nacomi. Він досить жирний, тому в теплий сезон мені достатньо зовсім невеликої кількості крему. Він доволі бюджетний, але з задачею зволоження шкіри під очима справляєься відмінно!

💌Далі я наношу сироватку з цинком та ніацинамідом від The Ordinary, яка рятує моє лице від тих ненависних висипань і гарно, до речі, працює на моїй шкірі з чорними цятками та розширеними порами!

💌Потім використовую дієву сироватку для вій від X-lash! Ця супер-малишка робить з моїх вій самі ті, які видно без мікроскопу)) Гарн річ, але потребує щоденного використання хоча б протягом місяця, щоб дійсно побачити результат!

💌Ну і фіналочка - одягаю лінзи, щоб бачити цей прекрасний світ у всіх його деталях!

Тепер моя шкіра готова до нанесення ранкового повсякденного мейку!

Хочу також нагадати, що для видимого ефекту треба регулярно користуватися всіма тими баночками, що ми собі купляємо! По-перше, час, який ви собі приділяєте, потім зрощує любов до себе! По-друге, лише систематичне використання продуктів подарує вам якийсь видимий результат від використання косметичних засобів!

Любіть себе, красуні, бо ви найкраще, що у вас є!🤗❤💌