Pryk Lesia

SOS засіб від висипань

SOS засіб від висипань

Почнемо з того,що це за такий "звір" : бензоїл перексид?! У нас він не дуже популярний,але за всіма міжнародними протоколами є рекомендованим для лікування акне. На проблемній шкірі компоненти цього засобу:

• локалізують запальні процеси;

• попереджають закупорку волосяних фолікул;

• прибирають пробку в сальних залозах;

• активізують насичення шкіри киснем;

• нормалізують виділення шкірного сала;

• ліквідують сліди від прищів;

• очищають пори;

• знищують мікроби.

При чутливій шкірі варто почати з меншої дози - 4%. Моя шкіра комбінована і проблемна,періодично з'являються запальні акне,і саме в цей час бензоїл перексид чудово допомагає. В догляд потрібно вводити поступово і головне не лякайтесь коли висипань збільшиться,це він витягає все,що вже залягало в шкірі. Можна використовувати :

  • Як гель для вмивання(при чутливій шкірі,схильній до сухості);
  • Як маску на 5-10хв.(індивідуально)

По текстурі він кремовий,приємний на дотик,але з різким запахом. Я використовую як маску,кожного вечора на очищене обличчя вологими руками,і змиваю через хвилин 10. Він справді підсушує шкіру,але не так,як наприклад третиноіїн(хто користувався,той знає😅). Обов'язково потрібно зволоження і на ранок сонцезахист!

Тепер враження після використання. Спочатку мене жахливо обсипало ,але я передивилась багато відео в Ютуб і Тік-Тоці(чомусь тільки закордонні відгуки,що ще раз доводить,що у нас він не сильно популярний) і вже була готова до цього. За місяць використання шкіра справді стала чистіша,з пост акне він не бореться(але і не обіцяв),о от болючі підшкірні висипання з ним проходять швидше. Використовую його в парі з олійкою Bio-oil і третиноїном( взагалі бензоїл перексид не в'яжеться з третиноїном,але якщо перший в якості вмивання то можна) але з наступного місяця хочу спробувати з дифферином

. Звичайно,мої схеми лікування це все дуже індивідуально і краще використовути за порадою дерматолога.

А от саму пінку обов'язково спробуйте🤍

P.S. Якщо у вас облізуть футболки або рушники,це все бензоїл перексид,адже в складі перекись,тому будьте обережні.