Lily♥️

Bioderma Hydrabio. Чи варто витрачатись?

Коли на вулиці весна, але шкіра ще досі відчуває нестачу зволоження, у вас було таке, дівчата? У мене так і є)😅 І так буває доречі і влітку коли занадто багато сонця і восени, коли організм переналаштовується на холодну погоду. Так як у мене досить чутлива шкіра, я переважно користуюся саме аптечною косметикою. Я користувалася різними брендами, але для моєї шкіри одним з найкращих, залишається саме Bioderma.

З засобами лінійки для чутливої шкіри Bioderma Sensibio я давно вже на "ти", бо мені дійсно підходять ці засоби, про це детально розповідю у дописі https://club.makeup.com.ua/post/5364/.

Але ж завжди хочеться спробувати щось новеньке). У пошуку додатковго зволоження я звернула увагу на лінійку Hydrabio. Вона доречі досить широка: є і креми і тонік, сироватка, маска також міцелярна вода. Я найбліьше хотіла спробувати саме сироватку Bioderma Hydrabio Serum, адже позитивних відгуків на неї було дуже багато! Тож розповідаю про свій досвід використання.

Це засіб для щоденного догляду за чутливою шкірою обличчя. Завдяки вмісту гіалуронової кислоти та запватентованій формулі Aquagenium™ гарантує шкірі інтенсивне зволоження, повертаючи їй еластичність і пружність.

Основні діючі компоненти:

  • комплекс вуглеводів - зволожує шкіру, покращує еластичність,
  • екстракт ламінарії - зволожує та живить шкіру,
  • ніацинамід - регулює роботу сальних залоз, вирівнює тон шкіри, має антиоксидантні властивості,
  • екстракт яблука - зволожує та злегка освітлює шкіру, захищає її від шкідливого впливу зовнішніх факторів,
  • гіалуронат натрію - зв'язує воду в епідермісі та робить шкіру більш еластичною.
  • гліцерин

Дія засобу:

  • відновлює природну вологість шкіри
  • вирівнює тон шкіри
  • знижує чутливість шкіри
  • завдяки приємній гелевій консистенції дарує шкірі свіжість і ніжність
  • чудово підійде як основа під макіяж

Типи і недоліки шкіри, для яких може бути корисною сироватка:

  • суха /чутлива шкіра
  • шкіра з акне
  • шкіра з нерівномірним тоном

Спосіб використання: Нанести невелику кількість сироватки на очищену шкіру обличчя і рівномірно розподілити круговими рухами. Зачекати до повного поглинання. Використовувати щодня вранці та/або ввечері.

Мої враження після використання сироватки:

По текстурі сироватка нагадує гель, і прина несенні нашкіру лягає ніби плівка. Запаху практично немає, але це відчуття плівки... не знаю, я якось користувалась кремом Vich Aqualia Thermale, щось схоже, за дією.. і те саме відчуття плівки і "парниковго ефекту" через гліцерин. Якщо поєднувати цю сироватку ще з кремом, то відчуваєш парниковий ефект! Зазначю: тут ми ділимось власним досвідом, тому кажу саме про себе! Додаткового зволоження не відчула, мені нажаль не підійшов засіб( Тому я далів пошуку гарної дієвої сироватки.

Зволожувальний тонік використовується для догляду за сухою, зневодненою, тьмяною шкірою, після висушуючих процедур та перебування на сонці. Засіб покращує еластичність шкіри та додає їй сяйва. Має заспокійливі властивості, тому підійде навіть для чутливої шкіри. Також містить запатентований комплекс Aquagenium™, який стимулює природні механізми зволоження. Завдяки алантоїну у складі засіб заспокоює подразнення, а ніацинамід і вітамін Е додатково захищають від пошкодження вільними радикалами. Тонік має легку формулу, яка забезпечує негайне відчуття зволоження. Продукт пройшов дерматологічний контроль.

Основні діючі компоненти:

  • комплекс AQUAGENIUM™ - активізує природні механізми зволоження шкіри
  • ніацинамід - регулює роботу сальних залоз, діє як антиоксидант, підтримує захисний бар'єр шкіри
  • алантоїн - заспокоює подразнення, зволожує
  • вітамін Е - має антиоксидантну, антивікову та регенеруючу дію

Дія засобу:

  • тонізує
  • зволожує
  • освіжає

Виробник рекомендує засіб для таких типів шкіри та косметичних дефектів:

  • пересушена шкіра
  • шкіра без сяйва

Спосіб використання: Нанести тонік на очищену шкіру обличчя долонями або ватним диском. Використовувати вранці та ввечері.

Мої враження після використання тоніка(лосьйона):

От саме цей тонік мені дуже сподобався! Я його використовувала якраз літом і мені його дія дійсно дуже сподобалася! Шкода, що його досить складно "зловити" на Make UP. Якщо є відчуття стягненої шкіри після вмивання, тонік дійсно добре з цим справляється і приємно пахне). "Сяяння шкіри" від нього не варто чекати, але зволоження дає гарне! Після нанесення шкіра уже ніжна і приємна на дотик, після тоніку я використовую крем Bioderma Sensibio(Defensive). Мінус цього тоніка: його розхід досить великий.

P. S. Мій "лайфхак", як зменшити розхід засобу:

Якщо є пуста баночка зі спреєм, можна перелити і розпилювати на обличчя, або просто наносити долонями,які і рекомендують)! Тоді засобу використовується менше ніж з ватним спонжем!)

Тому якщо ти користувалася, цікаво твої враження🧐: нагадаю , що моя шкіра комбінована чутлива!